Příspěvky uživatele - 141.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení rododendronu, 9.9.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné na podzim rododendrony taky hnojit draslem aby letorosty vyzrály, bojím se abych je nějak nepoškodila, prosím napište kdo s tím má zkušenosti, a poton dotaz na spodních listech se dělá šedavý... celý příspěvek >
Nevykvetlá poupata rhododendronu, 30.8.2011
Také se připojím, mám stejný problém a to taky s bílým pěništníkem, už asi třetí rok poupata na jaře nevykvetou nebo jen některá a přitom na podzim má nasazeno na hodně květů, původně jsem si myslela, že to bude tím, že je málo vody nebo moc slunce... celý příspěvek >
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 15.8.2011
Mám stejný problém leta a i když stromky napodzim natírám jsou stejně okousané, takže nejlepší ochrana je pletivo nebo já používám síť, kterou rozvěsím na stromky ale pouze na mladé, protože srnky okusují stromky po celý rok a růže musím mít... celý příspěvek >
Jaké trvalky k růžím, 20.3.2011
Já mám u růží bílé kopretiny ale jestli budete mít více keříků pohromadě, tak mezi ně nic nedávejte, protože při péči o ně vám budou ostatní květiny překážet, dejte raději nějaké letničky před ně nebo vedle nich, dávám mezi ně pouze... celý příspěvek >
Budou růst muškáty přikryté folií?, 10.3.2011
Při sázení muškátů do truhlíků dávám na půdu asi dva centimetry vysokou vrstvu keranzitu a než se rozrostou tak to stačí aby zem nestříkala okolo.Jarka
Identifikace pokojové rostliny, 30.1.2011
Mám tu samou rostlinu už několik let, už dokonce má i nové výhony ale stále nechce kvést, nemá někdo typ jak udělat aby konečně kvetla, dát ji do igelitu s jablkem se mi nezdá dost dobrý nápad, to jsem se dočetla ale není to vyzkoušené.dík za... celý příspěvek >
Impatiens, 8.12.2010
Každým rokem na podzim si udělám několik řízků, které dám do vody a až pustí kořínky tak je zasadím a nechám je na okně u topení až začnou růst pak je přendám do pokoje, na severní stranu, kde je kolem dvaceti stupňů a zalévám až když zem je skoro... celý příspěvek >
Kalanchoe pumila, 27.11.2010
Dobrý den, mám těchto květin víc, protože jsem si vždy koupila novou barvu, mám je druhým rokem a již začínají kvést, přes léto je mám na balkoně, na jížní straně a na zimu je dávám na okno a také na jižní stranu, po koupení a kvetoucí jsem je... celý příspěvek >
Kameny z pěny a jejich úprava, 26.10.2010
Někde jsem viděla, že se natírají snad jogurtem a že se na nich vytvoří nějaká vrstva a vypadají jako skutečné, neviděl to někdo také?prosím o radu.Jarka
Kvetinac, 9.10.2010
Měla jsem s palmou ten samý problém, byla vylezlá napůl z květináče, a protože květináč má průměr čtyřicet centimetrů a výšku to samé a už nyní je s ním do špatná manipulace tak jsem se rozhodla k radikálnímu postupu a řekla jsem si buď to vyjde nebo... celý příspěvek >
Hnojit na jaro nebo na podzim, 5.10.2010
Potřebovala bych poradit zda je možné na podzim hnojit pouze síranerm draselným nebo jen draslem/jestli že se sežene samostatně/ aby dřevo a bilinné přírůstky dobře vyzrály, protože si myslím, že na zimu není potřeba nijak hnojit, mimo... celý příspěvek >
Molice v bytě, 30.9.2010
Po přenesení kytek s balkonu do bytu jsem zjistila, že se na nich usadily molice, nemá někdo nějakou radu čím je postříkat v bytě a bez použití chemie, dá se to sice otírat ale jsou nejvíc na nových přírůstcích a ty se bojím otírat aby je... celý příspěvek >
Nemoc rododendronu?, 25.9.2010 Obsahuje fotku
Mám dotaz jestli by někdo neporadil o co se jedná, myslím si, že se jedná o nějaký druh plísně a zkoušela jsem to stříkat baycorem ale nepomohlo to, je to povlak na listech pouze sezhora a dá se setřít, je pouze na spodních listech keře možná, že je... celý příspěvek >
O jaké rostliny se jedná?, 25.9.2010 Obsahuje fotku
Koupila jsem si dvě kytičky ale nevím jak se jmenují a jaké mají nároky na pěstování.Mohl by mi někdo poradit?
Pochlubte se svojí zahrádkou, 29.7.2010 Obsahuje fotku
Ty hortenzie Vám úplně závídím, mě každou zimu namrznou tak mám pouze listy ale taky něco málo moho ukázat a jak píšete zahrádka je taky moje radost až poslední dobou mi to kazí slimáci.Jarka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika