Příspěvky uživatele - 134.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 4.8.2011
Dobrý deň, Peter! Skúste si do googlu zadať napr. Cicimek datlový a doviete sa viac, nielen o spomínanom peptidu ziziphinu v listoch blokujúcom vnímanie sladkej chuti, ale aj o hepatoprotektívnom účinku plodov, ktoré sú aj tradičnou súčasťou... celý příspěvek >
Flamingo, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Plody nektarinky naočkované do koruny Sun Haven súťažia, ktorý z nich skôr a dokonaleji podľahne monilióze. Zatiaľ sú tvrdé a polovica už skončila v komunálnom odpade. Je to naozaj ovocie južnejších krajín. Paľo
Flamingo, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Kôstky plodov sú svetlo hnedé ako u Sunhavenky, dužina Flaminga z jednej strany plodu dozrieva rýchlejšie. Chuťovo je v porovnaní so Sun Haven pevnejšia, vláknitejšia a má viac trieslovín. Drevo Flaminga je krehčí a menej odolné k rozčesnutiu ako u... celý příspěvek >
Flamingo, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Plody však extrémne rýchlo podliehajú hnilobe, nakoľko osy sú teraz po prudkom oteplení ako divé a nahryzávajú všetko, čo je sladké a výživné pre dochovanie osieho potomstva. U Flaminga sa na rozdiel od Sunhavenky takmer každoročne vyskytuje pukanie... celý příspěvek >
Flamingo, 3.8.2011 Obsahuje fotku
V tomto týždni mi dozrieva srdcová záležitosť slovenského šľachtiteľa Gustáva Čejku- odroda Flamingo. V porovnaní s odrodou Sun Haven, ktorú sme obrali pred 2 týždňami má plody väčšie, porovnateľné s pomarančom. Nie je to spôsobené iba malou úrodou,... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 3.8.2011
Pre 246.18: Vaša Discovery je naozaj sladká? Pestoval som ju tiež, ale ani v najlepšej zrelosti nebola lepšia ako kyseľkavá. Vista Bella mi chutila a voňala viac. Paľo
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011
Zdravím Mirku! Tá Kodrjanka je tento rok naozaj pekná. Ako je možné, že pri baráku ju máte už takmer zrelú a v záhrade nie? Po Kodrjanke som kedysi moc túžil, nakonec sa podarilo uprosiť p.Jonáša z Kolína, aby mi ju poslal poštou v balíčku spolu s... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011
Dobrý deň! Ďakujem za sympatie. U nás predávajú v marketoch hrozno za 2 až 3 éčka. Človek sa s tým doma nepiplá kvôli zisku, ale zo záľuby. Je príjemné sledovať, ako sa tá ktorá sorta vyvíja a vyfarbuje. Časom možno bude stolového hrozna dosť aj na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika