Příspěvky uživatele - 62.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strom cerveny do 10m, 9.7.2012
Dobrý den, poradíte strom, idelaně červené listy, nenaročný, do výšky max 10m? dost tu fouká a orientace zahrady na jih. vyska kmene do koruny cca 2m a vice. děkuji
Hruškové recepty, 28.7.2011
nedali by se z hrušek udělat cigára? klobouk dolu a díky za recepty
Nemoc listů, 26.8.2009
Myslíte zlikvidovat obě rostlinky nebo celou skupinu? U obou rostlin se tohle vyskytlo jen na spodním listu.
Nemoc listů, 26.8.2009
Děhuji za odpověď, uvidím co seženu
Nemoc listů, 25.8.2009 Obsahuje fotku
Jsem naprostý začátečník v pěstování révy (ale i práce na PC), v časopisech jsem si vyhledla obrázky listů při nadměrném hnojení nebo naopak chybějícím prvkem v hnojení, ale svoje zbarvení jsem nenašla Proto se pokouším touto cestou o radu. List je... celý příspěvek >
Polyester místo folie, 9.12.2008
Tahle technologie má jednu chybu - takto nedosáhnete uvnitř bazénu pěkný hladký a rovný povrch. V lepším případě bude mít kvalitu jako VNITŘNÍ plocha laminátové lodě. U jezírka pro rybičky to není problém, ale v bazénu by mi to dosti vadilo. Obecně u... celý příspěvek >
jaká DPH, 7.12.2008
Uvnitř domu DPH 9%, mimo dům DPH 19%
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika