Příspěvky uživatele - 66.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tulipány, 21.8.2007
Děkuji za radu, v příštím roce snad budu úspěšnější. Ta reklamace zatím vyřízena není. Tak nevím
Tulipany, 17.8.2007
rozpad cibulek z jedné velké, normální, jsem najednou měla 4-5 kousků velikosti většího stroužku česneku. Čím to je nevím a zatím mi to nikdo nezodpověděl. Ale cibule, teda ty drobné jsem poslala jako reklamaci tam, kde jsem je zakoupila. Zatím... celý příspěvek >
tulipany, 17.8.2007
ty jsou překrásné, taky bych si takové přála, ale nějak se mi nedaří
Frézie, 17.8.2007
mě v roce, kdy jsem je zakoupila a vysadila, do truhlíku na muškáty, krásně vykvetly, na zimu jsem je vyndala ze země a zahrabala do pilin, kde přezimovyly, na jaře opětovně zasadila, ale již vyrazily pouze listy, ale nekvely a na podzim, když jsem... celý příspěvek >
kdy vyryt cibule narcisu a tulipanu, 17.8.2007
Odpověď pro p. Petra Rybízka - dotaz 3.4.07. Stalo se mi to také, a hluboko je zasazené nemám, protože to nějak prostě nejde. Jsou ve veliké betonové, nevím teda je-li to beton, je to hrozně těžké, míse, která zas není tal hluboká. Tak nevím.
mám stovky cibulek tulipánů a narcisů - co s tím?, 17.8.2007
Jsem milovnice kytiček a snažím se zasadit a pěstovat cokoliv, a také patřím k té skupině lidí, kteří naletěli nabídce z katalogu, já osobně loni zakoupila tulipány od Bakkera. Nebyla to nikterak laciná záležitost,takže jsem zakoupila i sázecí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika