Příspěvky uživatele - 160.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže - nerozvine, 14.7.2008
Na podzim jsem zasadila růžovou růži Eifel Tower, letos krásně narostla, má hodně poupat, ale žádné z nich nerozvine, na vrchních lístcích poupěte se udělají hnědožluté skvrny a poupě pak opadá, aniž by se květ plně rozvinul. Nedostatkem slunce to... celý příspěvek >
červená pnoucí růže, 17.8.2007
Děkuji za tip, je to růže sympathie.
červená pnoucí růže, 16.8.2007
Dobrý den, může mi někdo poradit? Sháním červenou pnoucí růži, která kvete celé léto a má velké množství květů, spíše drobnějších? Často jí vídám na zahradách, ale netuším, o jakou odrůdu jde.
Ibišek syrský - jak na něj?, 16.7.2007
Nemáte zkušenosti s pěstováním venkovního ibišku v květináči, pěstuji je na zahradě, ale viděla jsem v zahradnictví nádherný modrý, ale ten už se mi bohužel na zahradu nevejde, tak bych ho chtěla zkusit pěstovat v květináči na balkoně. Děkuji za... celý příspěvek >
Ibišek syrský - jak na něj?, 7.7.2007
Ibišky pěstuji na zahradě několik let, jsou na přímém slunci a daří se jim. Žádnou zvláštní péči nepotřebují, jen na zimu je přihrnu zeminou a přikryju chvojím.
lze ještě nyní sázet růže?, 15.6.2007
Chtěla bych se zeptat, je možné ještě nyní sázet růže? Dostala jsem růži odrůdy tea hybrid, je v květináči, ráda bych věděla, co udělat, aby se i v tomto počasí ujmula. Předem děkuji za odpovědi
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika