Příspěvky uživatele - 0.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield TDL 484 TR B, 2.6.2008
Tak problém vyřešen. O víkendu jsem sekačku rozebral a zjistil následující. Byl nařízlý kabel od svíčky. Nařízl se o hranu plechového krytu´. Docházelo k ukostření a motor měl tendenci chcípat. Kablík je opraven a sekačka vesele seká bez... celý příspěvek >
Mountfield TDL 484 TR B, 29.5.2008
Díky, zkusím to hned dneska vyčistit.
Mountfield TDL 484 TR B, 29.5.2008
Prosím o radu, mám sekačku TDL 484 TR s motorem B&S. Nastartuje v pohodě, seká v pohodě. Když jí ale po zahřátí vypnu a pak jí nastartuji, začne jakoby prskat z výfuku a kolísají otáčky. V autorisovaném servisu mi nutí novou sekačku. Myslím si,... celý příspěvek >
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE, 17.8.2007
No jo no, tak tyhle sekačky asi nikdo nemá... škoda. Co takhle křovinořez Honda UMK 435 E UEET? O tom taky uvažuji. Nějaké zkušenosti by třeba někdo neměl?
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE , 9.8.2007
Zdravím, chci si koupit jednu z těchto sekaček. Vyplatí se připlatit za 536? Zajímá mě jestli lze u 465 SDE měnit rychlost pojezdu - vím, že píší že je jednorychlostní, ale u některých typů i tak lze rychlost změnit - variátor. Má s nimi někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika