Příspěvky uživatele - 98.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sundrop a Goldrich (tři porovnání), 23.7.2011 Obsahuje fotku
Sundrop – plody nemusejí být úplně měkké, aby byly chutné a aromatické Goldrich – plody musí být měkké, aby byly chutné Sundrop – plody jsou uvnitř stejnoměrně zralé(obě poloviny), chuť stejná v celém plodu Goldrich – plody jsou uvnitř... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy slivoní v roce 2010, 23.4.2011
Ahoj Palo. Stále věřím, že z Harka něco kloudného bude, když ji mají všude a má to být nejodolnější nektarinka. Minulý rok jsem viděl za Prahou v jedné vesnici stromy s krásnými, slušně velkými nektarinkami, takže věřím, že něco ještě bude.... celý příspěvek >
Hořká sůl, 23.4.2011
Jestli jde o krystalickou formu, tak ji rozházejte k tůjím a mírně zapravte do půdy. Já navíc používám jednou za 14 dní tekuté hnojivo do zálivky. Mám většinou Brabanty, ale i Smaragdy. Nerezivějí a netvoří zbytečně moc semen. Osvědčilo se mně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika