Příspěvky uživatele - 242.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stromkový černý rybíz zasychá, 20.7.2011
Ten rybíz mám už asi čtyři roky, takže byl při nákupu asi zdravý. Mezitím zaschl celý. Vykopu ho a dám místo něj asi keřový červený rybíz. Nebude to problém? Mám udělat nějaká opatření? Díky.
Ibišek bahenní, 20.7.2011
Před pár lety jsem si koupila ibišek bahenní (má mít květ asi 20 cm v průměru?) od Starkla, ale nikdy neměl víc než dva listy. Po zimě vždycky vypadá, že zmrznul, ale kořeny jsou živé, tak ho nechávám v zemi, ale pořád mi ze záhonu trčí jenom... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 20.7.2011
Já jsem několik let byla taky odpůrkyní jakékoliv chemie, ale po dobu čtyř let jsem měla pouze jedno nebo dvě jablka na každé z mých tří jabloní (ostatní byla systematicky ničena už od doby květu), což mě nakonec letos dohnalo k používání postřiků a... celý příspěvek >
Durmanu žloutnou listy, 20.7.2011
Durman je až do asi čtyř hodin ve stínu, pak má odpolední a podvečerní slunce. Kamarádka má taky durmany, ale má je krásně zelené, zalévá je tvrdou vodou ze studny. Možná jim vadí dešťová voda... Nevím.
Durmanu žloutnou listy, 19.7.2011
Mám krásný durman s růžovými květy, ale žloutnou mu listy. Hnojím ho krystalonem gold, ale nepomáhá to. V předchozích letech jsem měla žlutokvětý a tomu taky žlotly listy. Poradí někdo? Díky.
Stromkový černý rybíz zasychá, 18.7.2011
Příčinu toho závalu jsem neobjevila. Žádný drát atd. Sromek tvoří odnože, které odstraňuji. Jinak jsem nic neobjevila 
Šárka na Radce (fotky), 14.7.2011
Díky, Rostislaviku :-) Š.
Co to je za květinu?, 18.6.2011
Myslím, že rozrazil klasnatý to není, protože má mnohem širší a delší listy, než tahle kytička. Tak doufám, že mi někdo poradí...
Co to je za květinu?, 18.6.2011 Obsahuje fotku
Prosím o určení této květiny. Dostala jsem ji jako dárek, nikdo neví, jak se jmenuje. Trochu se podobá levanduli, ale po rozemnutí nijak nevoní. Prý se má dát do země. Prosím o název, abych věděla, jaké potřebuje podmínky a kam ji mám umístit atd.... celý příspěvek >
Smaragd - kořenový bal, 11.5.2011
Mám dotaz: u prodávaných thují Smaragd, které jsem koupila, jsou kořeny obaleny jílem a následně síťkou. Mají se thujky zasadit i se síťkou nebo ji mákm sundat? A je taková těžká jílovitá zem vhodná pro pěstování?  Stromy chci dát do normální... celý příspěvek >
Co je to za houbu?, 6.9.2010
Díky, hadovku už jsem letos taky našla, ale v dospělém stadiu. Tak jsem zase o něco chytřejší :-)
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 5.9.2010
Východní konec Prahy, broskev Red Haven, i po dvou postřicích (podzim a jaro) měla kadeřavost. Plody dlouho vypadaly hrozně, byly malé, neduživé, pak nyl strom samá mšice, po postřiku OK. Hodně plodů zplesnivělo na stromě. Myslela jsem, že z broskví... celý příspěvek >
Co je to za houbu?, 5.9.2010 Obsahuje fotku
Dnes jsem v lese našla tuhle zvláštní houbu. Vypadá jako pýchavka, povrch je hladký, bělavý až našedlý a na pohmat je cítit pod povrchem rosol v tloušťce asi 0,5 cm. Střed je ale pevný. V průměru měří houba asi 4 až 6 cm. Po rozříznutí vypadá jak... celý příspěvek >
Usychání poupat a listů anglických růží, 13.6.2010
Velmi podobně mi umřela jedna angličanka vloni. Nenašla jsem škůdce, nestříkala Roundupem, prostě uschla. Myslím, že to asi bylo těžkou, hodně jílovitou půdou. Půdu jsem vylehčila a zasadila jinou angličanku, které se pěkně daří. Tak zkuste jinou,... celý příspěvek >
Růže - zčervenaly listy, nekvete, 22.5.2010
Prosím o radu. U růže (popínavá) zčervenaly listy (mají vínovou barvu) a růže vůbec netvoří poupata. Co se stalo? Co ám s růží udělat? Mám ji nějak seříznout, nebo růži vykopat? Díky všem!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika