Příspěvky uživatele - 6.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
RE: Asi nebylo, výrobce nebo prodejce Vám to těžko řekne. Pak by Vám totiž nic nebránilo koupit si to v té drogerii. Míchat v kýblu už to není potřeba, stačí to jen použít :) O něco trochu náročnější je odnést do laboratoře a nechat si za peníz... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Podle toho co Jery píš tak se obávám že když se dá fotku jezírka, tak vodu ani neuvidíte jak je čístá , sám píše že si musí sáhnout aby si byl jistý že tam voda je :-). Jen tak pro zajímavost docela rád bych věděl jaká je představa o čísté vodě v... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Zakažte, ale na slovensku!!! Zajímalo by mě komu tento přípravek nějak uškodil nebo vůbec nepomohl.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Nevím co Vás tak všechy irituje na přípravku algae away, to že jako jeden z mála opravdu funguje? Nebylo by jednodušší se zeptat přímo výrobce co obsahuje, nebo respektive co neobsahuje. Já ho použíl jednou a mám klid.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Tomu se opravdu nechce věřit že bakterie stihnou něco udělat když máte průtok čerpadla 18000 za hodinu a objem filtrace 400 litrů, To se voda ve filtraci zdrží něco málo nad minutu.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 20.6.2011
Ne, uživatel jery, který je tajemný jako hrad v karpatech chtěl říct že do jezírka cpe bakterie, které se dávají do septiků a teď má tak čistou vodu že si není jist zda tam voda vůbec je 
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 20.6.2011
Pánové nechtěli by jste být trochu konkrétnější, o regál vedle je modrá skalice,. Jo a mimochodem Algea Away jsem letos použil poprvé a jen jednou z jara a výsledek byl velmi dobrý, vláknitá řasa zmizela a přestala růst, ale tento přípravek vodu... celý příspěvek >
Vydláždění jezírka, 2.6.2011
Břidlice se Vám bude časem (za dost krátkou dobu) drolit a rozpadat.
Uv lampa, 28.5.2011
To je dost paušalizované jak tu již bylo mnohokrát řečeno, například UV-C lampy philips mají životnost 7500-9500 hodin.
Doma dělané filtrace, 28.5.2011
Pokud budu mít jezírko bez ryb nebo jen málo, vystavené 80% dne ve stínu tak věřím že kořenovka bude nějaký čas fungovat. Jsem zvědav co napíšete až jí budete muset čistit.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika