Příspěvky uživatele - 70.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovací kůra, 30.6.2009
Alw připravte se na to, že všechny listy busdou dírkaté, jak po dávce kulometem. To slimejšové, kteří milují kůrovou nastýlku a výtečně se v ní rozmnožují. A, bohužel, jsou k nevyhubení. foá
Ochrana proti vosám a ptákům, 29.9.2008
Kosáci jsou drzí jak lázeňské veverky a stejně tak oprsklí. Nic jim nevadí a nic jim není svaté. CD, pasti, sítě... na všechno si časem zvyknou, ale hlavně přijdou na to, jak dotyčnou věc obejít. Nejlepší způsob, který v praxi odzkoušeli naši sousedé... celý příspěvek >
prosím, co je to za kytku, 2.9.2008
Silně mi připomíná bahenní žlutý iris. Já ho sice pěstuji v jezírku, ale přítelkyně, které jsem dala aplégr ho zasadila do půdy. Roste sice, ale je mrňavý, takové irisí nedochůdče. Foá
Ukousnuté květy růží, 11.8.2008
Zapomněli jste na kosáky. Prevíti odštípávají květy jen tak z plezíru. Kdybych to neviděla na vlastní oči, neuvěřím. Foá
Dědečkova červená voňavá, 7.8.2008
Mea culpa, jedná se o léta 1890 -1920, kdy byla růže zasazená původně mým pradědem. Dědoušek ji pak opečovával až do r. 1966, kdy zemřel a nový majitel domu ji odstranil. Díky všem za typ!! Pokud se mi podaří zjistit, co to bylo, napíšu. Foá
Neznámá pnoucí růže, 1.8.2008
Zdravím všechny pěstitele a prosím o radu : dědoušek míval na zahradě pnoucí temněrudou růži, silně, až omamně vonící. Nevím, jak se jmenovala, ani odkud byla. 6 m dlouhé výhony nesly množství cca 8 cm velkých, velmi tmavých květů.Voněly tak, že se s... celý příspěvek >
Granátové jablko, 1.8.2008
Zaujala mne Vaš zpráva, že marhaníky přezimujete venku. Ale : kolik pod nulou snesou bez poškození? Díky za odpověď. Foá
Skudce na kaktusech - co s nim?, 12.10.2007
Vážení kaktusáři, prosím poraďte! Fylokaktusy (Maršál Fosch) mi napadl nějaký neřád, zpočátku vypadá jako olejová kapička, která se zvětšuje a tmavne, nakonec "prokouše" list skrz  a vytvoří na něm ostře ohraničený červenohnědý strup,... celý příspěvek >
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 18.9.2007
Do kdoulí se musí přidat několik meruněk, nebo meruňkové zavařeniny. Pak je kdoulová zavařenina jasné oranžovožluté barvy s nádhernou vůní a chutí - jo to jsou triky našich babiček. foá
Klikva - pěstování, 18.9.2007
Že by se klikva pěstovala zrovna v borůvkovém substrátu - to ne. Chce normální zahradní půdu a dobře se jí daří v blízkosti nějakého jehličnanu (u nás konkrétně smrku). Polostín a vydatnou, velmi vydatnou zálivku. Máme ji zasazenu kousek od přepadu... celý příspěvek >
zimolez kamčatský - konec, 17.9.2007
Máme taky oboje - tedy i kamčatskou borůvku i muchovník. Je sice pravda, že Lonicera nepotřebuje žádnou přehnanou péči, ale taky toho člověm moc nesklidí. Muchovník tu extra péči nepotřeboval taky, ale plodil dost. Chuťově dobré - až výtečné plody.... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 13.9.2007
Díky za určení, leta jsme se snažili, aby nám někdo pomazaný řekl, co to vlastně máme. Ne že by na to záleželo, je to výborné ovoce, ale drtivá většina dotázaných jen krčila rameny. A protože plodí čím dál víc, mám dotaz: nevíte někdo, jak chutná... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 11.9.2007
Já je fakt neměřila - ale odhadem 2 - 2,5 cm v průměru, pravá koule to není, spíše takový šíšoid. Tatínek tohodle našeho stromuku stojí v zahradě 30 km od Prahy už kolem 100 let. Rozmnožení - o to se stará stromek sám, my jen rozdáváme po známých... celý příspěvek >
Althanova ryngle, 11.9.2007
Althanku je nutno 4 x během vegetace stříkat, jinak neuplodí nic. Mám s tím letité zkušenosti a letos jsme jeden postřik vynechali - a bylo to skoro totéž, jako kdybychom ji nestříkali vůbec. Takže moje doporučení - pořiďte si něco méně náladového co... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 11.9.2007
A to je právě to - žádná šarka. Co tenhle špendlík máme, musím poctivě říct, že není náchylný k žádným chorobám, jen tu a tam se objevilo pár mšic. Snáší i nízké teploty - pár dní s minus 26  u nás není nic neobvyklého. T.č. roste v relativním... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika