Příspěvky uživatele - 153.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 20.6.2010
Přeji hezký den. Popisovanou sekačku jsem si kopil před 3 měsíci jsem v celku spokojený akorát se mi zdá že je dost těžká a není moc na menší plochu, jen jsem musel seřídit plyn na větší otáčky, při sekání bez koše s výhozem do boku se ucpává otvor... celý příspěvek >
Co je to za chorobu?, 18.8.2009
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co by to mohlo být za chorobu. Mám ve skleníku stolní hrozny, ale odrůdu neznám. Na kuličkách se objevil šedý povlak, jeto plíseň? A jak se jí zbavit? Děkuji za rady.
Roundap, 6.6.2009
Ráda bych se zeptala jestli roundap má vliv na růst brambor nebo jahod. Před měsícem jsem postříkala 2mx2m a sousedka mě dnes napadla, že má k vůli mě malé a jedovaté brambory(nať).Ředila jsem dle návodu nestříkám poprvé nikdy nebyl problém.Stříkám... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 18.4.2009
Ahoj. Ja ji dostala od jedne zakaznice. Dodnes jsem netusila, ze je jedovata. Ikdyz jsem se potrisnila mlekem nic jsem nepozorovala, tedy zadne alergicke reakce, jen to ze lepi. Ale i tak si ted bubu davat pozor po precteni vasich prispevku, dekuji... celý příspěvek >
opadávání fíkusu Benjamin, 4.1.2009
Měla jsem vždy nádherný fíkus.Mám ho veliký až do stropu.letos začaly opadávat listy tak, že jsem z toho špatná.Opadávají i nové lístečky a nejen ty co zežloutnou, ale i zelené zdravé listy.Stanoviště má stejné.Nic jsem na listech nenašla nevím co s... celý příspěvek >
veverky, 23.7.2008
Ne ne veverky mají moc vysoké IQ - Ničeho se nezaleknou.
Postřik na mšice, 5.6.2008
Dobrý den, chci se poradit, na jaře jsem zasadila asi 10 metrových jabloňí, lezou po nich mravenci a je tam mšice, poradíte mi nějaký dobrý postřik, moc se v tom nevyznám děkuji. Martina Černá
Astilbe - čechrava, 26.5.2008
Dobry den, nevíte prosím kdo se v čr nebo i v zahraničí zabývá šlechtěním Astilbe? Popřípadě kde bych mohla sehnat současný sortiment? Mnohokrát děkuji za odpověd. Lenka Konečná
Jakou meruňku?, 5.11.2007
Mám možnost výběru z těchto odrůd, děkuji za radu, okr. Břeclav - Top king, Orangered, Pinkot, Bergerouge, Tomcot, Goldrich, Silvecot, Hargrand.
veverky, 21.8.2007
bohužel... veverkám nevadí nic... ani psi a vlastně... mnó když nad tím přemýšlím tak jim fakt nic neva..
jak na potkany na zahradě, 15.8.2007
Ahoj lidičky, takže my máme doma 2 psy, pinč a jezevčík, pinč už nám vyhrabal na zahradě hnízdo potkánů. Bylo jich tam 11 mladejch ještě neochlupenejch, po zničení hnízda sme mysleli, že budou konečně pryč, měly jsem tam totiž nepořádek, ten sme... celý příspěvek >
veverky, 13.6.2007
Veverka je chráněné zákonem, jsou ohrožené v červené knize ohrožených druhů! Vlastně jich je málo a za jejich vraždu je velká pokuta! Nauč se s nima žít!
Isabella, 27.1.2007
Děkujeme za informaci. Podle fotografie je to ona. Úroda v roce 2006 byla cca 20 kg. Jak jsem psal, hodně sprchává.
Isabella, 25.1.2007 Obsahuje fotku
Marně hledám nějaké informace o rezistentu "Isabele" ,kterou mám doma na zahradě po svém dědovi. Hrozny jsou malé,bobule větší ,barva tmavě růžová až fialová,hrozen hodně sprchává.Víno je hodně aromatické.Roste na zahradě minimálně 30-35... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika