Příspěvky uživatele - 209.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy do vyšších poloh, 14.9.2011
Matčino mám, Sedlčansko, 550 m.n.m, nikdy se nestalo, že by nedozrálo. Skladovatelnost u mě není moc dlouhá, po létě jsou sklepy ještě dost teplé, takže jablka moučnatějí. Ale nijak to nevadí, stačíme je sníst., chuť je vynikající.  Croncelské... celý příspěvek >
Muškáty - škůdci, 29.8.2011
Zelené housenky na muškátech mívám skoro každý rok, opravdu se špatně hledají, nejen kvůli barvě, ale taky proto, že viditelně okousané listy už většinou opustily. Když je poškození velké, postříkám muškáty zespoda nějakým jedem, co je zrovna po... celý příspěvek >
Rozrůstání máty, 27.8.2011
Já jsem proděravěla, vlastně skoro spíš úplně vyrazila, dno starého kýblu, ten jsem zapustila do země tak, aby okraje byly cca 10 cm nad zemí, a mátu zasadila do něj. Když najdete starý pozinkový, tak to není nijak ošklivé.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 15.8.2011
Mluvíte mi z duše, sousedím s "přírodou" a plzáky prostě není možné ani trochu zdecimovat, natož vyhubit. Polovinu záhonů jsem musela zrušit, na zbylých těžce zápasím pomocí Ferramolu. Domnívám se, že by se mělo systémově zasáhnout na celém území,... celý příspěvek >
Stará (ne)známá jablon, 10.8.2011 Obsahuje fotku
A ještě jeden.
Stará (ne)známá jablon, 10.8.2011 Obsahuje fotku
Tady je foto mých jablek, moc se mi nepovedlo, ale snad je zřejmé, že se jedná o tutéž odrůdu, jakou má výše zmíněný tazatel. Docela by mě zajímalo, co to doopravdy je.
Stará (ne)známá jablon, 8.8.2011
Myslím, že mám úplně stejné jablko, jako tazatel 246.18. Kupovala jsem ho někdy začátkem devadesátých let, přesně si nevzpomínám, kde, ale určitě v oficiálním zahradnictví, ne na trhu. Odrůdu nevím a nikdy jsem nevěděla, jelikož mi prodali něco... celý příspěvek >
Za kolik prodat česnek?, 24.7.2011
Ano, a ty čtyři (někdy tři) hlavičky měly po 20 dkg, takže kilo za 350,- korun českých. Dost pochybuji, že by marže supermarketů byla 5 %, jak někdo nahoře naznačuje, a zbytek farmářská cena..
Neznámá choroba rajčat?, 23.7.2011
Acrobat má ochrannou lhůtu 21 dní, co chcete dělat s rajčaty, která vám během těch tří týdnů nepochybně uzrají?
Neznámá choroba rajčat?, 23.7.2011
pro hosta 5.19: Co to je na vašich rajčatech sice nevím, nicméně to mívám taky a už několik let. Nikdy se to nijak významně nerozšířilo, takže to neřeším, maximálně odstraním napadené listy. Nezdá se mi, že by to mělo vliv na úrodu nebo kvalitu... celý příspěvek >
Za kolik prodat česnek?, 10.7.2011
U stánku 150,-, ve zelenině 170,-.
Likér z třešní, 5.7.2011
Děkuji oběma, zkusím tu marnotratnější (a chutnější) verzi. Rybízová by se mi líbila taky, ale rybíz nějak selektivně pomrzl a mám ho tak s bídou na oblíbené "rybíz a la brusinky". Snad příští rok, když dožijeme.
Likér z třešní, 4.7.2011
Mohl byste napsat návod na vyzkoušený likér z višní? Mám jich letos nějak moc, naopak ořechy, ze kterých jsem dělala ořechovici, nejsou žádné. Děkuji.
Macešky, sedmikrásky, 26.6.2011
Datum výsevu trochu záleží na poloze, v chladných a vyšších polohách se mají sít trochu dřív. U nás (cca 500 m n.m.) údajně o pouti, což na na svatého Jana. Smyslem je, aby do podzimu narostly tak akorát, ani moc, ani málo. Ovšem záleží taky na... celý příspěvek >
Nevyhubitelná tráva, 25.6.2011
Nechápu, proč nemůžete vyfotografovat nekvetoucí rostlinu? Nicméně tipla bych si, že se jedná o ježatku, tady na fóru se o ní napsalo myslím dost, zkuste hledat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika