Příspěvky uživatele - 60.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule šafránu - Crocus sativus, 24.10.2011
Ještě by chtěla dodat k mému příspěvku o crocusu, že listy mají uprostřed bílý pruh, v době kvetení jsou bez listů.Měla jsem přemnožený modřenec a mezi nim byly listy s bílým pruhem, modřenec jsem vyryla a zlikvidovala, cibulky s listy s bílým pruhem... celý příspěvek >
Cibule šafránu - Crocus sativus, 24.10.2011 Obsahuje fotku
Každý rok na podzim mi kvete u garáže krokus, já jsem si vždycky myslela, že je to ocún.Diskusi na toto téma, jsem našla dnes, hned jsem šla vyfotit.Bohužel, kvítí je promrzlé, tak není dost přehledne, ale taky by mě zajímalo, co mi to vlastně... celý příspěvek >
Ako ostrihať popínavý Clemantis?, 23.10.2011 Obsahuje fotku
Mám plnokvětý clematis nasazený letos na jaro.Nevím přesně kdy začal kvést, ale nějak začátkem léta a kvete doposud.Mám ho nějak sestříhnout na zimu nebo nechat tak?Není vysoký, má snad metr.
Okousané listy rhododendronu, 23.10.2011 Obsahuje fotku
Mám taky nějaké okousané listy rhododendronu.Lalokonosec to asi nebude, je to jinak okousané.Poraďte, co s tím! Děkuji
Zazimování dipladenie, 23.10.2011 Obsahuje fotku
Každou zimu mám s touto květinou problémy, většinou mi přes zimu zahyne.Každý rok si z řízku vypěstuji novou, tak vždycky něco zachráním, ale tu vzrostlou ne.Dávala jsem ji na schodiště, kde se netopí, protože má mít chladněji a taky se nemá... celý příspěvek >
Ibišek bahenní - zazimování a množení, 23.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos jsem si vypěstovala ze semínek ibišky bahenní, krásně vyrostly, byly obsýpané poupaty, ale bohužel, kromě dvou květů na jednom keříku, jsem se víc nedočkala, přišly mrazy a bylo po kráse a doufání.Ustřihla jsem je asi 25cm nad zemí,... celý příspěvek >
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011
Hortenzie máte nádherné, obzvlášť ty modré! Ty už asi rostou víc let.Ten můj chudáček je loňský, ale i tak mám radost a myslím i úspěch, že mi od nařízkování kvetla do roka.
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011 Obsahuje fotku
Já jsem si vloni vzala od sousedky řízek hortenzie, bylo to už koncem léta, tak jsem ji nechala v květináči na schodišti, byla celou zimu hezký zelená a když jsem ji sadila na jaro do země na zahradě, měla už malý náznak květenství, rozkvetla... celý příspěvek >
Ibišek, 2.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, podívejte se, jak to vypadá v květináči.Není květináč plný kořenů a zemina žádná?Taky jsem si koupila vloni na podzim pokojový ibišek, měl plno poupat, ale žádné se nerozvinulo.Po vyjmutí z květináče jsem zjistila, že nemá z čeho brát... celý příspěvek >
Přesazení letité růže, 19.9.2011
Vloni na podzim jsem taky přesazovala snad 30let starou růži čajovou, měla jsem z toho rovněž obavy, protože jsem nechtěla o ni přijít a na místě kde rostla jsem ji nechtěla.Na zimu jsem ji přihrnula zeminou a ještě přikryla dobře chvojím, na jaro... celý příspěvek >
Krásně modré zvonky, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Tak vysoké zvonky jsem měla vloni, pokusím se je najít ve fotkách a vložim tady.Měla jsem modré, růžové i plnokvěté.Letos jsem vysela semena zvonku do nádobky, vyklíčily,ale pak zahynuly, zasela jsem je ještě přímo do záhonu a par jich mám, ale malé,... celý příspěvek >
Ibišek bahenní, 24.8.2011
To je krása, doufám,že se taky dočkám, na jednom jsou už viditelná poupátka a na druhých se zdá, že budou taky.Moc se na to rozkvetení těším, mám je první rok, vypěstovala jsem si je ze semene, na jaro zaseté, ovšem všechny semena nevyklíčily, měla... celý příspěvek >
Koniklec, 23.8.2011
Taky mi vykvetl koniklec, první květ byl dost mizerný, možná požraný slimákem, ale má ještě další poupě, tak uvidím, jestli bude květ tak, jak má byt.Byla jsem překvapená z těch květů v této době.
Ibišek bahenní, 13.8.2011
Máte pravdu, na strankách p.Havliše je tento ibišek s vykrajovanými listy, tak ten můj je určitě ibišek bahenní, jen by se chtěla dočkat těch krásných květů, jak u p.Havliše a tady na těchto stankách zahrady.Děkuji!
Pergoly, 11.8.2011 Obsahuje fotku
Posílám fotky altánu, který manžel s mou pomocí začal stavět v neděli a dnes máme hotovo.No, ještě ne zcela hotovo, ale to už budou jen malé dodělávky, mřížky a jiné drobnosti.Před tím jsme měli na tom místě pergolu, stala tam asi 20let, tu jsme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika