Příspěvky uživatele - 17.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grace Star, 14.6.2013
U nás jsme těch pár plodů Burlatu snědli asi před týdnem (Brněnsko). Doufal jsem že Grace Star čevům uniká... Tak teď vůbec nevím co koupím.Ale na přemýšlení mám ještě rok :o) Potom budu "řešit" všechny ovocné stromky.  Díky Zdenek
Bezsemené stolní odrůdy, 26.4.2013
Také bych si chtěl příští rok pořídit nějakou stolní révu.Co jsem tady pročítal diskuse tak jako dobré se jeví Vostorg a Nero.Ještě bych k nim rád přidal nějakou bezsemennou odrůdu, nejlépe rezistentní.Oblast Vyškovsko 220m.n.m. Děkuji za typy.
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 30.3.2012
Brněnsko, taky kvetem.Následující noci budou mrazivé...
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 30.3.2012
Tak budu čekat, snad se dočkám. Díky Zdenek
Jakou letní jabloň?, 21.10.2011
To je nemilá správa, snad ji někde seženu.Pokud by jste na ni narazila, dejte prosím vědět.Děkuji.   Zdenek
Kadibudka - plánek, 1.7.2011
Díky Mirku, i manželka říkala že bude jen na okrasu :o) a když tam dcerka jde, tak se jí to moc nelíbí :o) Nechce aby tam byl smrádek.   Zdenek
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika