Příspěvky uživatele - 224.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mušky na rajčatech, 21.6.2012
Tak včera pro jistotu postříkáno přípravkem Mospilan a dnes jsou mušky K.O.
Mušky na rajčatech, 20.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na rajčatech vegetují jakési mušky něvím zda se jedná o škudce nebo jsou neškodné. díky
Slepice žere vejce, 8.6.2012
ja jsem to taky vyresila.soused mi ukradl 5 slepic okrouzkoval si je ale ja je poznala a 5 mi jich chybelo.on delal jako by nic.tak sem mu pres plot hodila sestou slepici ktera mi denne zlikvidovala minimalne 4 vejce :-) at si ji necha.co ty moje... celý příspěvek >
Bílé okraje u listů okurek, 7.6.2012 Obsahuje fotku
Omlouvám se za nekvalitní foto, doufám, že je aspoň něco vidět.
Bílé okraje u listů okurek, 7.6.2012 Obsahuje fotku
Jěště jeden obrázek
Bílé okraje u listů okurek, 7.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Mám roubované okurky, před 14 dny jsem je vysadila na záhon, a od té doby začali listy ztrácet barvu a okraje blednou. zalila jsem je krystalonem - plod a květ, škůdce jsem nenašla. Nové listy jdou pomalu a nemají zdravou... celý příspěvek >
Darovaná pokojovka - jak se o ní starat, 3.7.2011
Děkuji...
Narozeninový dárek, 3.7.2011
Je škoda, že nemůže přezimovat v této podobě... A na zimu tedy zastřihnout nebo zavadne sama?!? Rosit cibule?!? Nebo může být ve vlhkém sklepě?!?
Narozeninový dárek, 3.7.2011 Obsahuje fotku
A také jsem dostala nádhernou kvetoucí callu, na obalu psali, že je pokojová, ale na internetu se dočítám, že pokojová by v tomto období nekvetla, že by kvetla v zimě... Tak nevím a jsem z toho zmatená... Jestli někdo poznáte, poraďte jak ji udržet v... celý příspěvek >
Darovaná pokojovka - jak se o ní starat, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Znovu nahrání fota...
Darovaná pokojovka - jak se o ní starat, 3.7.2011
A co je to vůbec zač?!? Dříve jsem měla podobnou, ale ta měla daleko větší listy a jen pár květů...
Kovový trakař, 1.7.2011 Obsahuje fotku
obr.2
Kovový trakař, 1.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravým chci se poptat jestli se v dnešní době dá ještě sehnat takovýto kovový trakař.Hledám po internetu a v hobby marketech a zatím sem na žádný takový nenarazil.Je to výborný pomocník vejde se naněj trávy a sena jako na 4 kolečka a aj metrová... celý příspěvek >
Zníženie PH pomocou kyseliny, 24.6.2011
Ahojky, já používám kyselinu solnou, vyjde to oproti drahým prostředkům na dvacku jednou na 14dní (upravuji 3bazeny) a srazí to ph i o 0,5 na rozdíl od ph- v pixle, kde každých 100g srazí jen o 0,1 takže to pěkně leze do peněz vodu máme dokonale... celý příspěvek >
Salátové okurky roubované či seté?, 21.6.2011
dobry de chtel jsem se zeptat mam salatove okurky ktere jsem mel ve foliaku ale musel jsem je dat na balkon do kible protoze my je vsechny okusovaly plzacy ale naz jsem je donesl domu ta my zvadly lysty tak bych potreboval poradyt jestli se chytnou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika