Příspěvky uživatele - 35.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezavá gelovitá hmota na tůjích, 2.5.2011
Máte pravdu, jenže to by museli udělat všichni a pokud jsem to vyčetla dobře, tak v poměrně velké vzdálenosti vzdušnou čarou. A to je prostě uprostřed zahrad nereálné. Já jsem obrovskou hrušeň zlikvidovala právě kvůli té rzi (na radu zahradníka,... celý příspěvek >
Rezavá gelovitá hmota na tůjích, 2.5.2011
Dobrý den, děkuji za odpověď. No jsem z ní "smutná", co ale nadělám. Nevím, jestli mám být víc naštvaná z toho, že jsou keře napadené anebo z představy té šílené práce při likvidaci keřů. Hrušně jsou ve vedlejších zahradách a s těma bohužel... celý příspěvek >
Úzké jehličnany, 28.4.2011
Dobrý den Evo, jen dejte pozor na kořeny, aby Vám nezačaly prorůstat někam, kam nemají. Ikdyž je strom úzký a vysoký, tak právě ty kořeny jsou velmi zrádné. Marcela
Slimáci, 27.4.2011
No to jde používat jen když máte malou zahradu, ale jakmile toho máte víc nebo hodně... pak už to je problém. Marcela
Slimáci, 27.4.2011
Dobrý den Petro, Vy mě děsíte! Můj "zaručený" je sbírat a sbírat, pak je solím v kýbli a při tom nadávám a nadávám. Zatím jsem našla jenom šneky s domečkem. Snad díky tomu, že je poměrně sucho, slimáci ještě nevylezou. Ale pořád obhlížím... celý příspěvek >
Co napíchnout na rožeň?, 20.4.2011
Kupujeme předuzenou krůtu (cca 16 kg a je chuťově lepší než čuník. Pak už jen na grilu vlastně prohříváme. Marcela
Petunie, 19.4.2011
Dobrý den, já mám petunie už zasazené v truhlících venku a hnojím Kristalonem start. Jen je potřeba ohlídat, aby je nepřešel mráz, na to jsou choulostivé. Marcela
Kdy zavlažovat, 15.4.2011
Ano sucho! To, že včera zapršelo vůbec nic pro zahradu a přírodu neznamená. Jsme snad na českých stránkách nebo ne? Marcela
Olej na ochranu zahradního nábytku, 15.4.2011
Dobrý den, na dřevěný nábytek používáme teakový olej a je perfektní. Natírám nábytek jak nový, tak starší,  vždy jednou do roka. Marcela
Phalenopsis - chyba?, 8.4.2011
Dobrý den, jsem ten nezkušený pěstitel a orchideje mám na okenním parapetu (pod ním je radiátor). V bytě máme poměrně hodně teplo a orchideje mi kvetou jako o život, samozřejmě vždy s nějakou pauzou, kdy květy opadají. Za tři roky jich mám 18 a jen... celý příspěvek >
Hnojení trávníku versus pes, 7.4.2011
Dobrý den Tome, od té doby co máme dva psy nejenže trávník nehnojíme, ale o označení "trávník" v našem případě někdy občas pochybuji. Je to taková daň za ty naše miláčky. Názor veterináře je - nehnojit. Velký pes asi hodně vydrží, ale... celý příspěvek >
Smrkový živý plot, 6.4.2011
Když budete stříhat, tak se větve budou zahušťovat. A jak psal Josef, nestříhat kolmo dolů. Marcela
Jaký kvetoucí keř, 6.4.2011
Ať Vám plot krásně kvete a roste! Marcela
Jaký kvetoucí keř, 6.4.2011
Dobrý den Zdeňku, já jsem sázela keře cca 1m od sebe. Po třech letech to vypadá dobře, ale jsem naprostý laik, takže je možné, že někdo zasvěcenější Vám poradí něco jiného. Marcela
Turkestánský brest, 4.4.2011
Dobrý den, též to teď řeším a jako vhodnější mi opravdu připadá ptačí zob. Nejen podle rady zahradníků, odborníků v zahradnictví, ale i podle toho co jsem si našla na internetu. Jen pozor při výběru, protože ptačí zob je opadavý i neopadavý. Marcela
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika