Příspěvky uživatele - 246.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozmnožení karasů, 24.9.2011
Pane Dušane, ti karásci jsou opravdu nádherní. Jak se Vám podařilo vypěstovat kombinaci červené a modré? To jsem nikdy neviděla. Můžete napsat, kolik máte ryb v jezírku a jaký máte názor na tzv. přerybnění?
Rozmnožení karasů, 17.9.2011
Dobrý večer  Dušane. Děkuji za radu, ale bohužel nemám tak velké nádrže, kam bych vodu vypustila. Proto jsem si koupila vysavač, a jak píšu, myslela jsem, že stačí vodní kal a nečistoty vysát. Teď tedy budu muset jezírko skutečně vypustit, ryby... celý příspěvek >
Kuprikol na ruze?, 13.9.2011
Da se pouzit Kuprikol na cernou skvrnitost u ruzi nebo je muze poskodit?
Rozmnožení karasů, 10.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu. Mám jezírko asi 10m3 a v něm asi 16 červených a bílých karasů. Na jaře mi tam soused rybář pustil normálního hnědého karase asi 30 cm velkého. Prý mu rybáři řekli, že vyžere řasu. To se samozřejmě nestalo. Ale stalo se to,... celý příspěvek >
Automatický vysavač, 5.9.2011
Automatický vysavač bazénu znám, ale jezírka? Pokud je to na stejném pricipu, jako bazénový, tak tu funkčnost si moc nedokážu představit, protože voda se filtruje přes látkový vak, což v jezírku je otázka pár okamžiků, než se ucpe (velmi jemná... celý příspěvek >
Holder A10 Spojka, 3.9.2011
Tak se mi podarilo dnes dat spojku dohromady
Holder A10 Spojka, 1.9.2011
Dobry den, mel bych prosbicku vlastni tu nekdo holder typ A10 rok cca 1957?  Rad bych se zeptal zda nekdo resil spojku u tohoto traktoru a nahradil pritlacak jinym z neceho jineho. prumer spojky je 160mm. Mozna by tam mohla pasovat spojka z... celý příspěvek >
Kapradí, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Mohu ještě teď přesadit (případně rozmnožit) kapradí ze slunného místa na stinné? Jak je vidět, moc se mu nedaří. A  jaký mám použít substrát, aby se mu dařilo? Děkuji za odpověď.
Přesazení hosty, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Asi před 4-mi roky jsem zasadila hosty, ale bohužel, jako začátečník, na velmi slunné místo.Kromě toho, že je stále ožírájí slimáci, hnědnou listy. Mohu je ještě letos přesadit (případně rozmnožit) na stinné místo? Taky... celý příspěvek >
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 2.8.2011
Reakce na lotusek (2) - xxx.xxx.44.59 (?), 29.7.2011 17:08: 1.Máte čerpadlo 6m3/hod, jak tento proud rozdělíte mezi skimmer a dvě guly, když jen na skimmer běžně dostupné skimmery potřebují kolem 5-6m3/hod. minimálně? 2. Tak jak to máte namalované,... celý příspěvek >
Pěna v koupacím jezírku, 28.7.2011
Četl a velmi pozorně. A vy jste četl můj příspěvek? Píšu, že ve vlákně o Algae Away se dočte jak aplikovat bakterie. Ne že má aplikovat AlgaeAway Takže bakterie a masivně. A vzduchovat A filtrovat (nevím, co mě takto pozdě v noci rozesmálo, ale už... celý příspěvek >
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 27.7.2011
O použití rašplových pytlů jako filtračního media jsem se dozvěděl od jednoho známého jezírkáře. Ten je použil jako mechanickou předfiltraci, jsou velmi lehké, vytvářejí poměrně vysokou filtrační plochu, zároveň zajišťují velkou průchodnost, čímž se... celý příspěvek >
Pěna v koupacím jezírku, 27.7.2011
Co nejdříve změřte parametry vody a na základě "nějakých hodnot čiňte opatření. Předchozí kolegové asi přesně trefili, kde je problém. Pokud Vám přes filtrační nádrž voda jen proteče bez toho, aby se filtrovala, pak i UV je Vám na nic, protože... celý příspěvek >
Výstava Růžová zahrada v Lysé nad Labem, 23.7.2011
Měla jsem tam výstavku Růže našich babiček... trošku problém byl s načasováním výstavy. V půlce června nádherně kvetly historické růže, ale moderní v kontejnerech ještě ne - ty se tak v březnu vyndají z chlaďáku, hodně se řežou kořeny, takže ty... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 10.7.2011
Pro Jery: Chtěl jsem Vás ještě požádat o stručný popis Vašeho filtru. Co máte uvnitř za náplň? Chtěl jsem externí filtr osadit něčím na způsob Kaldnesu, ale když píšete, že to jsou vyhozené peníze... A také by mě ještě zajímalo, jak důležitou roli ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika