Příspěvky uživatele - 61.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přítok ze studny, 18.3.2012
Určitě s Vámi souhlasím, těžko předjímat jak něco takového bude funkovat. Každopádně to vyzkouším, myslím že nejhorší co se může stát je prostě jen to, že to nebude fungovat. Pak se zase vrátím k věčnému boji a klasickému koloběhu vody dokola... celý příspěvek >
Přítok ze studny, 15.3.2012
S kvalitou vody, jsem nespokojený a spokojený během doby co jezírko provozuji soustavně. Dost se mi střídá kvalita čistoty a s řasou bohužel bojuji také často. Největší problémy mám v nejparnějších dnech. Bohužel mám jezírko na velmi... celý příspěvek >
Přítok ze studny, 12.3.2012
Čtvrtým rokem se bojuji za čistotu vody v zahradním jezírku (cca. 20 000l)  a musím říct, že v tomto boji nejsem zrovna vítěz. Když spočítám kolik peněz stojí provoz a výsledek stejně není nic moc, jsem z toho docela zklamaný. Říkám si... celý příspěvek >
Solární fólie, 27.7.2011
Dobrý den, chtěl bych koupit solární bublinkovatou fólii na zakrytí venkovního bazénu. Problém je, že dělají více druhů (180 - 360mic) a barev (modrou a černou). Chtěl bych se zeptat jestli má někdo s fólií zkušenosti jaký typ je dostatečně... celý příspěvek >
Solár nebo čerpadlo?, 20.6.2011
Děkuji za odpověď. Zastřešení je samozdřejmě v plánu, bohužel díky jeho ceně a "hospodářské krizi" bude na programu nejdříve příští rok. Luboš.
Solár nebo čerpadlo?, 20.6.2011
Dobrý den, mám čerstvě postavený zapuštěný bazén (7x3x1,5), zatím bez zastřešení přikrytý jen plachtou a zvažuji způsob vytápění vody. Rozhoduji se mezi solárními paneli a nebo tepelným čerpadlem. Levnější jsou asi panely, ale nevím jakou plochu... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 19.5.2011
   Dobrý den, mám bohužel podobný problém. Udělala se mi zelená řasa na kamenech, fólii a i na hladině dost často plavou takové ošklivé zelené fleky. K tomu se zakalila voda, takže jsem z toho stavu docela zoufalý. Mám v jezírku... celý příspěvek >
Odsátí nečistot ze dna, 11.4.2011
Dobrý den, děkuji za radu. S vysavačem nemám žádné zkušenosti a tak nevím, jestli odsaje i tak velké nečistoty jako listy stromů a vodních rostlin? A když bych chtěl koupit vysavač, který tohle zvládne o jakou investici by se jednalo?... celý příspěvek >
Odsátí nečistot ze dna, 10.4.2011
Dobrý večer. Mám druhým rokem fóliové jezírko o ploše cca 25m a max. hloubce 1,5m. Celý rok relitivně čistá foda, přestože používám jen doma dělanou filtraci v kombinaci s UV lampou a snažím se hodně okysličovat vodu. Po roztátí ledu jsem bohužel... celý příspěvek >
Sekačka versus traktůrek, 6.1.2011
Když jsem zakládal tuto diskusi, nečekal jsem tolik příspěvků a všem za ně moc děkuji. Bohužel je vidět, že by na danou plochu někdo raději používal traktůrek a jiným by na to v pohodě stačila sekačka.  Při mé práci (buď v autě nebo za... celý příspěvek >
Sekačka versus traktůrek, 5.1.2011
Dobrý večer. Nedavno jsem se stal majitelem rodinného domku na vsi, který má zatravněnou naprosto rovnou zahradu o velikosti cca. 1000m2. Jelikož jsem v tomhle oboru naprostý laik absolutně nedokážu odhadnout, jestli je na... celý příspěvek >
Jaké ryby a kolik, 6.9.2010
Moc děkuji za příspěvek, má představa je velice podobná tomu, co jste psal ve čtvtrtém odstavci. Jen bych to nechtěl přehnat s počtem ryb. Mám slušnou UV lampu, ale jen po domácku dělanou filtraci. Letos jsem měl sice vodu jako křišťál, nádherná... celý příspěvek >
Jaké ryby a kolik, 1.9.2010
Dobrý večer, děkuji za zajímavé typy. Ještě by mě zajímalo, jestli by někdo nevěděl, kolik ryb je optimální do výše zmíněného jezírka. Někde jsem četl, že se to udává v centimetrech (délka ryb) na 1m3 vody, ale za boha to nemohu najít. L.J.
Jaké ryby a kolik, 22.8.2010
Dobrý den, mám druhým rokem jezírko cca 25 m3 o hloubce asi 1,5m. Je osázené rostlinami a co mohlo přiletět, nebo přilézt to už se tam usadilo (pulci, potápníci, šneci a spousta dalších) Proto si říkám, že už tomu chybí jen ryby, ale nemám ponětí... celý příspěvek >
Proč ta voda není průhledná?, 4.8.2010
Dobrý den, mám druhým rokem jezírko cca 25m3  o max. hloubce 1,6m (zatím bez ryb, protože se v něm celé léto koupeme) a začátkem léta jsem řešil podobný problém. Voda se zakalila a začala se dělat ošklivá zelená řasa, kterou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika