Příspěvky uživatele - 155.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
bubnová sekačka na kultivátor moundfield, 30.10.2007
Se starym kultivatorem MS 16 jsem zkousel jak jednobubnovou stare konstrukce tak dvoububnovou s pomerne spatnymi zkusenostmi popsanymi v prispevku vyse (otacky bubnu/rychlost pojezdu) a nakonec jsem zacal sekat jinak. Nyni vlastnim starsi kultivator... celý příspěvek >
Převodovka ke grilu..., 9.8.2007
Děkuji... několik komponent z praček jsem už zahlédl na různých grilech... musím okouknout  (vykuchat...) nějakou pračku a uvidím co by se dalo použít. Dostal jsem typ na převodovku z ruční máselnice... nicméně pokud bych nějakou sehnal, asi by... celý příspěvek >
Převodovka ke grilu..., 8.8.2007
Nemáte prosím někdo nápad z čeho použít převodovku do pomala (cca4 ot./min) na gril na prasátko tak do 60 kilo??? Případně uvítám jakékoli návody a nápady k tématu: gril a jak ho uvařit... Děkuji S.
Marunaka, 17.6.2007
V pátek minulý týden jsem zakoupil krovinorez Marunaka a problém s vybrací strunové hlavy je úplně stejný jako výše popsaný, včetně nefunkce uvolnění struny, podle  mého názoru není strunová hlava se strojem dodávaná jeho orig.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika