Příspěvky uživatele - 40.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kytku prosíím?, 29.7.2011 Obsahuje fotku
Věděl by někdo, co je to za rostlinu? Semínka dovezena z mallorky. A roste to jako ďas... Děkuji.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 30.6.2011
Já to vyzkoušela, řasa se trochu zmenšila, ale evidentně si roste dál. Za ty peníze, co mi to stálo, už mi to bylo líto nepoužít. Pořád nějak nemůžu vstřebat ty informace výše, hlavně tu o nepřítomnosti bakterií v přípravku, přijde mi šílené, že... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 17.6.2011
Mám následující dotaz. Máme koupací jezírko s krásně čistou vodou, a velkým množstvím vláknité zelené řasy. Koupila jsem si v jednom eshopu přípravek Algea Away, ale trochu mi mate návod na jeho použití. Píšou v něm, že se UV lampy nemusí vypínat, a... celý příspěvek >
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 12.4.2011
Jasně dělá to ta fajfka, byl jsem už zoufalej co s tím, nešlo to zahřátý vůbec nastartovat.Pak jsem sundal tu fajfku a sekačka od té doby jde jako fík.
Ogata Crystal Bio, 18.11.2010
Mohl by jste tady někdo pro laika vysvětlit, co se vám na tom testu nezdá? Mně to tam přijde pěkně vysvětlené a pochopila jsem to tak, že jim to funguje. Přeci by si nedovolili zveřejnit nějakou nepravdu, nemyslíte? Hojdová
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika