Příspěvky uživatele - 199.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mučenka (Passiflora coerulea), 12.11.2012
Zdravím úspěšné pěstitele, Právě jsem se vrátil z Belgie kde mi mučenka velmi učarovala a přemýšlím nad jejím pěstováním. A jak to tady tak čtu tak si nejsem uplně jistý, zda-li je dobrý nápad kupovat semena. Jestli jsem to správně pochopil,... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 27.6.2011
Zdravím, teď používám ten Oase Pond Protec, mám jezírko o objemu 700l a řasu tam mám pořád, zatím to nepomáhá. Možná bych zkusil ten Algae Away
Řasa v jezírku teď na jaře, 14.6.2011
Dobrý den, mám na zahradě jezírko o objemu cca 700l. Koupil jsem do něj filtraci Multiclear set 5000 se 7w UVC lampou a chemii Pond Protect. Jezírko mám docela zelené, na plachtě se mi dělá zelená řasa i když ten filtr jede pořád. Už nevím jak to... celý příspěvek >
Co je to za kaktus?, 11.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den. Už delší dobu mám doma pár kaktusů a doteď nevím jaké jsou to druhy, takže nevím co každý potřebuje apod. Poradíte mi prosím někdo? Děkuji za odpověď
Co je to za kaktus?, 11.5.2011 Obsahuje fotku
dobrý den. mám doma pár kaktusů a do teď nevím jaké jsou to druhy. poradíte mi prosím?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika