Příspěvky uživatele - 73.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odpuzovač hadů, 12.6.2011
Je to paranoia. Sousedovic psa - takoví ratlík, uštkla zmije a nic mu nebylo. Bývalá spolužačka, které hrála hru "na odvahu" díky její blbosti taky uštkla zmije a nešla ani k doktorovi. Naočkovaná proti tetanu byla tak co. Viděl jsem to uštknutí na... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 11.6.2011
Kartušová filtrace je sice levná, ale provoz je drahý a koupí pískové rozhodně chybu neuděláte. Jestli je voda z rybníku, tak to je problém. Obsahuje hodně dusíku a fosforu a to je pro řasy a podobnou "havět" skvělý příbytek. Nemusí to být pravidlem... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 11.6.2011
To je spíše reklamní trik. Čistá měď se velmi rychle oxiduje na mědný iont a je to to samé jako skalice.
Modrá skalice ano či ne?, 11.6.2011
Přidává se třeba i do psích konzerv... Samozřejmě, mědné soli jsou jedovaté, ale LD je velmi vysoká.
Modrá skalice ano či ne?, 11.6.2011
Co je to tvrdá chemikálie na bázi mědi? :-D Můžete alespoň napsat jak se projeví účinky v prakticky stopové koncetrace v bazénu na lidském zdraví?
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Ale houby. Mangan po styku ze zeminou velmi rychle změní oxidační stav na +4. Je prakticky nerozpustný a ničemu neškodí. Draslík skončí v podobě nějaké soli, z největší části to bude uhličitan. Kyslík bude v aktivní formě existovat zlomky sekund...... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 8.6.2011
Nic proti, ale jak se provádí údržba motoru? Do motoru dle příručky nesmím sahat a všechny zásahy provádí autorizovaný servis. Navíc i kdybych chtěl, nemám doma dostatečné vybavení. Proto svého Dakra vozím jedině do servisu
Mulčovat, či ne?, 7.6.2011
Záleží na ceně. Pokud by jste měl v plánu nějaký jednonápravový stroj, tak Vari a Dakr jsou levnou variantou. Pak jsou samozřejmě dražší stroje zahraniční produkce s cenou 2x vyšší á la Agria, Koppl, Rapid, atd. Já mám zkušenosti pouze s Dakrem a asi... celý příspěvek >
Mulčovat, či ne?, 2.6.2011
Mulčovat je možné jen v omezené míře. Např. jednou ročně mulčovat, když je tráva ještě nízká a jednou posekat bubnovkou a shrabat. Louka jinak začne eutrofizovat a vymizí byliny (často i vzácné, nemusíte je znát). Taky se pak rozmáhají nevzhledné... celý příspěvek >
Kompaktní traktor, 26.5.2011
Děkuji za radu. Mám nabídku na novou Kubotu B30 s 30 HP. Zároveň jsem dostal nabídku na italské traktory Antonio Carraro a Goldini. Vypadají velmi zajímavě a zároveň z nich mám trochu obavy. Prý jde o poměrně jednoduché stroje a cena je také... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika