Příspěvky uživatele - 143.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předčasně narašené mečíky a jiřiny, 21.3.2012
Tak to mame stejny problem... Prosim, poradte nekdo, co s cibulkama, nerada bych o ne prisla... Dik Teri.
Vilín, 9.1.2012
Dobry den, mohu se drze zeptat, kde maji ted vilín v akci? Take bych si ho rada dala na zahradku... Diky za odpoved, Teri
Jak množit koniklec, 9.1.2012
Diky za reakce, ja si to tez myslela, ze to nelze, souseda me presvedcovala o opaku :-) takze sem rada, ze sem se nemylila... Pekny den, Teri
Kosatec, 30.7.2011
Hlizy kosatcu by mely z jedne tretiny koukat ven... kdyz jsou cele v zemi, tak pak nekvetou... Ja bych je dala urcite pryc, ty kaminky... Teri
Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird, 14.7.2011
Jeee, Marcelko, tak to jste me potesila. Ja uz ji vcera dala ven, no tak uvidime. Ale cetla jsem ted o nejake odrude hortenzií Forever&ever - to by mela byt naprosto nova odruda, ktera kvete na novem i starem dreve, odpadaji nezdary s vymrzanim,... celý příspěvek >
Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird, 11.7.2011
Paní Lído, nevěděla byste? T.
Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird, 9.7.2011
...me prave jde o tuto konkretni odrudu Hydrangea serrata... Nemate nekdo zkusenost?Teri
Poraďte prosím název květiny, 8.7.2011
Zbytecna skromnost, pane Josefe, Vase znalosti opravdu obdivuji Teri
Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird, 8.7.2011
Dobry den, koupila jsem si hortenzii Bluebird a az doma jsem patrala po tom, zda je mrazuvzdorna. Na internetu jsem nasla odkazy, kde pisi, ze ne i ze zimu precka venku i na Vysocine. Proto se chci zeptat, jestli mate s timto druhem nekdo zkusenost... celý příspěvek >
Hořcový stromek, 30.6.2011
Dobry den, muj byl to same, tak jsem ho ostrihala do tvaru a hnojim hnojim a uz jsou prvni kvety na svete :-) Teri
Co je to za potvoru?, 28.6.2011
Presne tak, hned bych tam ten Mospilan nastrikala... Teri
Zimolez japonský, 10.6.2011
Tak jsem se tam na nej byla /znova podivat  ma zlutozelene listy a ty jsou olemovane cervene. Je jeste hodne maly, ma asi tak pul metru...
Zimolez japonský, 10.6.2011
Bylo to zahradnictvi internetove, kde jsem objednala poprve a naposledy. Kytky mi prisly neoznacene, takze jsem dohledavala sama, ale kdyz sem se ted koukala do nabidky, tak tam byla prave tato odruda... TAk nevim. Kvety to nema, zda se, ze se ujal,... celý příspěvek >
Zimolez japonský, 10.6.2011
Spise ty zlute... zelene nejsou urcite... Tak holt pockam a uvidime...Snad se mu bude u me darit a bude krasny
Levisie, 10.6.2011
Levisie mi krasne kvetla, na zimu jsem ji zakryla velkou zavarovaci sklenici, dle rady Bláži. Jen mi stonek, na kterem kvetly kvety, nevyrostl tak moc, jak to maji vsichni... Nevite, cim by to mohlo byt? Kvety se tam pak skoro "nevesly" a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika