Příspěvky uživatele - 17.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadibudka - plánek, 9.6.2011
Již mám "kadibudku" vyrobenou, průběžně jsem fotil.O víkendu ji natřu a vložím sem nějaké fotky.   Zdenek
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 9.6.2011
Dobrý den, potřeboval bych radu.Včera jsem se byl podívat na zahradě a zjistil jsem, že u loni na podzim zasazené Rubinoly jsou listy ze spodu nahnědlé a list se mírně zavírá.Co by to mohlo být a jak zakročit?  Díky.   Zdenek
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 27.5.2011
Tak jsem si myslel že zajdu do zehradnictví, koupím Fytovit, postříkám a bude klid.A ouha už jsem byl ve 4 zahradnictví a Fytovit nemůžu nikda sehnat.Ach jo.    Zdenek
Clematis Montana, 25.5.2011
Dobrý den, rád bych se zeptal na Clematis montana "new dawn". Včera jsem si ho koupil, v jednom zahradnictví mi ho doporučila prodavačka.Potřeboval jsem nějaký co dosahuje výšky cca dvou metrů.O tomhle jsem se nyní dočetl že roste do výšky... celý příspěvek >
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 25.5.2011
Žloutnutí listů je tam, kde je navezena "černá" hlína.Původně tam byla dolina, tu jsem vyrovnával hlínou z kopaných základů sklepa.Dnes koupím ten Fytovit a provedu postřik, uvidíme.   Zdenek.
Mrazík, 5.5.2011
No v mé oblasti Slavkov u Brna, n.v.220m, se jedná o zmrznutí nově vysazené révy.Sousedi co mají révu starší jsou bez újmy...     Zdenek
Mrazík, 5.5.2011
Také jsem dopadl stejně jako na fotkách výše.U loni vysazené révy 90% nových výhonů zmrzlo.Hrozný pohled, ach jo...    Zdenek
Co Vaše réva? (rok 2011), 13.4.2011
Tak už jde pěkně vidět jak se nafukufí očka.cca horních 10cm zmrzlo, ale ostatní budou rašit.Až začnou mám nechat jen horní očko a ostatní vyloupat?  Díky   Zdenek
Rybíz, 8.4.2011
Zdravím, rád bych se zeptal na případný postřik.Na loni zasazeném keři černého rybízu (Eva) se z jara u pupenů objevovali nějací hodně malincí čení škůdci(ani ne velikosti špendlíkové hlavičky),myslel jsem si že jsou to mšice, proveden 2xpostřik... celý příspěvek >
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 7.4.2011
Já budu stříkat Discusem v sobotu.Včera jsem se byl mrknout na zahradě a už je pár květů rozvitých (Brněnsko).  Zdenek
Jaký kvetoucí keř, 6.4.2011
Děkuji Vám Marcelo a Lído, tak to abych si připravil nové "díry " ty už mám vyryty po 70 cm.A před týdnem v každé třetí vysazen Zlatý déšť, ale myslím, že jeho posunutí nebude problém.Dám je od sebe tedy 1m.Jen mi díky tomu nějaké sazeničky... celý příspěvek >
Jaký kvetoucí keř, 6.4.2011
Dobrý den, koupil jsem sazenice na živý plot (Vajgélie, Pustoryl,Zlatý déšť), rád bych se zeplal jak daleko od sebe je můžu sázet? Původně jsem počítal 70cm od sebe, ale teď se mi to zdá málo?   Díky Zdenek
Ostružina rezať či nie?, 4.3.2011
Rodiče mají také beztrnou ostružinu, ale loni odplozené výhony neodstřihly.Můžou se odstranit na jaře?
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 17.2.2011
Také jsem loni koupil rezistentní angrešt, po přečtení diskuse také raději aplikuji preventivní postřik.Za chvíli nám to vypukne, hurá...
Kadibudka - plánek, 9.2.2011
Úplně bych zapoměl, jedná se o dřevěné WC, kostra trámky obložené palubkami.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika