Příspěvky uživatele - 158.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honey Sweet - GM švestka z USA, klon 5, 22.6.2011
Každopádně zde je nový příspěvek k problematice zavedení této neškodně geneticky modifikované švestky do praxe, čili na pole. P.S.: Profesor Drobník v něm zmiňuje docela zásadní věc, a to, že rezistence vychází z mechanismu RNA interference. Laicky:... celý příspěvek >
Honey Sweet - GM švestka z USA, klon 5, 22.6.2011
Dovolil jsem si ocitovat recentní příspěvky k této problematice zde z fóra: Wimpi: "Výsledky testování švestky Prunus domestica L., cv. Honey Sweet s transgenní rezistencí k šarce švestky. Jedná se o soubor formátu Power Point, tedy... celý příspěvek >
Nemoc švestky - Čačanská Lepotica, 19.6.2011 Obsahuje fotku
Strupovitost?   Já mám jiný případ - viz foto. Jedná se o deficienci nějakého prvku či nějakou chorobu? Skvrny jsou posety na nových výhonech Zelené, Althanovy a Čač. Lepotice. Nejsou způsobeny mšicemi ani kroupami. Díky za reakce
Gabrovská se Bulharům povedla, 19.6.2011
Chystám si ji pořídit na podzim do 550m.n.m. na myrobalánu, ovšem pouze jeden kus. Pokusně ji mám druhým rokem přiroubovanou ve 4 kusech do koruny dvou různých jugoslávských slivoní (Lepotica, Najbolja) společně s Wangenheimovou a Domácí. Wan. i... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 16.6.2011
To jsou vtípky! Při vyslovení meruňky + jmen odrůd se mi derou sliny do pusy...
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 7.6.2011
Co si budeme nalhávat... Není to problém všech, ale některá zahradnictví jsou nekorektní - bylo to zmiňováno z mnoha stran a dříve - prodej zavirovaných stromků (PPV), chybějící visačky, názvy odrůd neodpovídají realitě, přehození odrůd, neuvádí... celý příspěvek >
Chci zasadit hrušeň, 2.6.2011
Mrkněte zde
Roubování 2011, 1.6.2011
Ad host 24.183: Čína - to je naprosto jiná velikost základny ve všem! Si dovolí třeba milion (lidi na to mají) roubovacích prasáren a když se chytne 5 procent, furt je to dost Mittwoch
Choroba?, 18.5.2011
Sice špatné foto, ale viděl bych to na vlnovníka hrušňového... letos nějak mimořádně (pro mě) řádí. Viz několik témat nedávno zhusta diskutovaných. Připravky Omite (teplotní omezení!!!), Nissorun aj. A jarní olejovitý postřik proti přezimujícím... celý příspěvek >
Dvojité a trojité plody broskve, 13.5.2011
Jestli narážíte na Fukušimu, tak to beru jako vtip. Je na opačné straně planety, květní pupeny se diferencovaly ještě v roce 2010, a že by byl spad pouze v jedné zahrádce? Jestli je to narážka na Černobyl? Možná tu radioaktivitu dovezli četní... celý příspěvek >
Dvojité a trojité plody broskve, 13.5.2011
Si děláte srandu, že?!
Jak sít kukuřici, 17.4.2011
S kukuřicemi - sladkými/supersladkými mám čtyřleté zkušenosti - JM, SM. Obecně se doporučuje nesázet blízko sebe sladké/supersladké/krmné odrůdy z důvodů sprášení a následného vzniku nesladkého klasu (krmná X sladká/supersladká). JM: Loni jsem... celý příspěvek >
Jak se pěstuje mandloň obecná, 17.4.2011
Pokud kvetou mandloně o 14 dříve než broskvoně, nebál bych se vzájemného sprášení. Pochybuji, že i na Jižní Moravě je pěstují "odděleně" od broskvoní...
Ananasová meruňka, 17.4.2011
Chápu správně, že onu starou ananasovou odrůdu meruňky jste zachránili jejím přeroubováním na meruňkový semenáč? Akorát v jiných půdních podmínkách špatně plodí, nebo stromek úplně odešel? V létě bych si chtěl nějakou tu osvědčenou ananasku sehnat na... celý příspěvek >
Těchobuzická, 17.4.2011
Jak je to s pěstováním této odrůdy v horších podmínkách - 550n.v., půda těžší, mírný S svah, otevřený k Pradědu? Vzhledem k o 12 dní dřívějšímu zrání oproti Domácí by mohla dozrát!? V okolí se úspěšně pěstují Durancie (pokud nezmrznou květy), Čač.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika