Příspěvky uživatele - 142.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Za jak dlouho se ohřeje voda v bazénu na přijatelnou teplotu?, 17.6.2011
Máme jen malý bazén 2,44m, napustili jsme ho studenou vodou z vodovodu před týdnem, je přikrytý solární a krycí plachtou, většinu dne na slunci a voda je stále na bodu mrazu. :-) Jsme z Prahy, takže teplota přes den leze ke 25 stupňům.
Jak podpořit kvetení u hortnezie?, 12.6.2011
Tak zpět.:-))) Budou to velkolisté.:-) Ty, co máte vy, to nejsou. Moc děkuji za ochotu Liduško. Ony byly dost malé, listy opadaly, zbyly tam jen takové větvičky s květy. ty jsem ustřihla.
Jak podpořit kvetení u hortnezie?, 11.6.2011
Jsou to hortenzie latnaté, jen jsem ostřihla na jaře uschlé květy. Všechny stejně a stejně jen jedna bude kvést.
Grace Star, 11.6.2011
Znáte tuto třešeň, před 2 lety jsem jí zasadila, letos měla poprvé nevelkou úrodu a třešně jsou opravdu velké a velmi dobré, srovnatelné s Kordií. Červy neměly, i když jsem nestříkala, ale může to být náhoda, příště raději postříknu.
Zlomený angrešt, co s tím?, 5.6.2011
Taky se mi to jednou stalo, přivázala jsem, omotala, namazala voskem, nepomohlo. Ale za zkoušku opravdu nic nedáte.
Lze rozpoznat tyčková a keříková rajčata, 28.5.2011
Mirku, prosím vás, čím a jak často to hnojíte? Tolik květů nemám za celé léto, natož najednou.:-))
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 23.5.2011
Nepořádek můžete lovit síťkou a dno vysávat ručním vysavačem. Na noc a pokud se nekoupete, zakrývat plachtou.
Kadeřavost v květnu, 23.5.2011
Mám na zahradě dvě broskve, stříkala jsem je stejně a na jedné už se kadeřavost objevila celkem dost, na druhé není zkadeřený ani lísteček.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika