Příspěvky uživatele - 157.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň na okurkách?, 21.6.2011
Děkuji za reakce. Na postřik se chystáme. Na svilušky jsem letos nově zařadila Biodým. Uvidím, jestli se to osvědčí. 
Plíseň na okurkách?, 21.6.2011
Kresba na listech je až od výšky asi 60cm. Zalévám a hnojím pouze na hlínu a postřik byl prováděn ve večernéch hodinách. Popálení by se asi projevilo usycháním. Tohle je pouze žluté. (na fotce to není přesně vidět, ale list je co do struktury... celý příspěvek >
Plíseň na okurkách?, 21.6.2011
A poradíte, prosím, co to je? Chybí nějaké živiny? Hnojím tekutým hnojivem 1x týdně.
Plíseň na okurkách?, 21.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, je to plíseň? Jsou to okurky ve skleníku. Děkuji za odpověď.
Mravenci na zahrade, 14.6.2011
Máme mravence všude - ve skleníku, v pařníku, na zahradě, doma - jsou velmi přemnožení. Používám Loxiran® Mravenčí bufet, a jsem s ním spokojená. Spotřebuji zak 2 náhradní náplně denně, ale mravenci ubývají... 
Hryzec, 5.6.2011
Hryzců jsme měli plnou zahradu, sežrali všechno. Jednou jsem se naštvala a začala do děr pouštět vodu. Když nějaký vykoukl, moje fena malého knírače ho zakousla. Tak jme postupovali po celé zahradě. Mají velmi složité chodby s různými zákoutími...... celý příspěvek >
Přemnožené svinky, 4.6.2011
Ten postřik zkusím. V OBI ho nemaj, tak v pondělí ho seženu jinde. Snad to pomůže.  Dám vědět, jak to dopadlo.
Přemnožené svinky, 3.6.2011
Děkuji za nápad, zkusím to.   Ráda bych zjistila něco, co jim smrdí, třeba jako mravencům ve skleníku sypu do cestiček umletý hřebíček a oni se vystěhují. (Na svinky to nefunguje.) Určitě by chutnaly slepicím, ale ty zase nepustím do... celý příspěvek >
Přemnožené svinky, 3.6.2011
...sto pod každým salátem, to jsem trochu přehnala! Ale 20 jich tam je!
Přemnožené svinky, 3.6.2011
Skotečně se jedná o svinky.  Se sviňkou bych si poradit uměla...  V normálním množství určitě neškodí, spíš jsou užitečné. Ale tady jsou tak přemnožené, že do rána sežerou celou sazenici papriky. Když vytrhnu salát, je jich pod ním asi... celý příspěvek >
Přemnožené svinky, 2.6.2011
Ahoj, na zahradě se mi hrozně přemnožily svinky. Bojuji s nimy už druhý rok, ale marně - všechno sežerou!  Myslela jsem, že v letošní tuhé zimě aspoň trochu ubydou, ale spíš naopak. Nemá někdo, prosím, nějaký recept, jak na ně? Díky.
Poškození rajčete, 21.5.2011
Kořeny právě vypadaly zdravě. Přechod mezi kořeny a rostlinou byl pevný, zdravý. Rostlina rostla normálně, a až později se udělala ta drážka. Vámi vyfocený zdvojený stonek tak asi už roste? Je zdravý a ničemu to nevadí, že? Ta moje rostlina vypadala... celý příspěvek >
Poškození rajčete, 21.5.2011
Tak ta drážka došla po stonku až nahoru a rajče definitivně chcíplo.
Poškození rajčete, 19.5.2011
Tři rajčata jsou v květináči - ty jsou zatím ve skleníku, za týden je odvezem jinému členu rodiny. Budou pod střechou. Naše rajčata jsou venku, ale mají udělaný "domeček" ze smršťovací folie (střecha i stěny do výšky 1m) To inkriminované... celý příspěvek >
Poškození rajčete, 17.5.2011
Děkuji za postřehy. Původně jsem ale chtěla vědět, co se stalo jedné sazenici na fotografii.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika