Příspěvky uživatele - 47.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
je to hnus... :-(.. loni celé jaro propršelo, letos přijde mráz.. ach jo..
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 4.5.2011
jojo, to bylo jen takové povzdechnutí... za,,sociků,, byla zahrada terno, v zelenině nebylo k sehnání nic a můj děda, který dělal v ovocnictví byl v celé ulici za kinga, pač dokázal sehnat broskve, jabka, meruňky.. no prostě co kdo chtěl.. dneska?... celý příspěvek >
Výskyt kadeřavosti, 4.5.2011
židlochovicko- osobně nemám nic, stříkal jsem poctivě-podzim-jaro 2x kuprikol 2x syllit. přivezl jsem si jeden nový stromek z BV a ten je chycenej tak na 60%, nestihl jsem ho zastříkat, takže ho letos čeká chemická kůra...
Novovysadene jablone golden delicius, 4.5.2011
nevím, proč k tomu lejete denně vodu, vám shnijí kořeny, jestli už neshnily... vykašlete se na to člověče, nechte ten stromek, at si poradí sám! taková přehnanná péče je na prd... voda se leje jen když je opravdové sucho a jen jednou týdně cca pul... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 4.5.2011
..no a to je otázka, zda má cenu ještě něco dneska pěstovat- ředkvičky stojí 4 koruny, svazek do hrsti. Mrkev stojí cca 10 korun za kilo. Jablka stojí 40 korun /2kila. hrozny 35 korun kilo v akci v Tescu.cibule je taky za pár peněz... když spočítám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika