Příspěvky uživatele - 101.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hustý, zelený pruh v trávníku, 25.5.2011 Obsahuje fotku
Hnojení můžete aplikovat ihned, alespoň mě to nikdy trávu nezahubilo. Ze začátku používám hnojivo od Agra-Start a během léta co 2-3 týdny Agro-trávníkové hnojivo (10kg kýbl). Je to sice finančně náročné, ale na menší ploše se to dá zvládnout... Dále... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 24.5.2011
Určitě dejte na rady Chemického Alího. Dva roky zpět jsem dle něj taky pískoval a trávník je nadstandartní.   Postupoval jsem tak, že jsem si vyrobil přípravek, podobný vidlím, který má 11 válečků o průměru 1cm a délce asi... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 24.5.2011
Zdravím, ten zelený pruh je opravdu záhada, dle toho, co jsem četl, tka jste vlastně 50cm vrstvu dělal už nezávisla na té drenáži, ale je možné, že se tam může soustředit vlhkost, aŤ už závlahou nebo spodní voda, cokoli. Ostatně podle barvy je... celý příspěvek >
Usychání konečků trávy, 26.5.2009
Dobrý den, podle mého názoru, zaschlé konečky můžou být z mnoha důvodů, jak již zmíněné tupé nože sekačky nebo také i velká délka sekání.. Sekat se má vždy jen 1/3 délka stébel, pokud se nemýlím.. Já osobně musím sekat co 5dní a ještě sekat pouze... celý příspěvek >
Zas a zase mech v trávníku, 3.5.2009
Dobrý den, já mám již pískování letos zasebou.. Měl jsem z toho velký strach, protože trávník vypadal zprvu opravdu jako pláž a nový semínkům se přes ten písek moc nechtělo, ale po 2-3 týdnech už se na všech místech objevují nové výhonky. ... celý příspěvek >
Jak na aerifikaci? Čím?, 2.4.2009
A kde se dají takové hroty sehnat? Myslím, že by to nebylo těžké s pomocí soustruhu a frézky vyrobit...
Zkvalitnění trávníku, 25.3.2009
A dá se toto osivo koupit i v menším množství než 25kg??
Zkvalitnění trávníku, 24.3.2009
Chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s osivem od Barenbrug. Zjistil jsem, že se prej prodávaj jen v zahradnictví Adam u Brna. Jenže po 25kg, což je pro mne zbytečné a taky hodně drahé.  Ale po mnoha doporučení bych toto osivo... celý příspěvek >
Travník - vertikutace, pískování, válcování, 12.3.2009
Dobrý den, vím, že tohle téma už tu bylo mnohokrát zmíněo, ale nyní jsem si tuhle tématiku pročet ve všech příspěvcích a i přesto bych měl ještě pár otázek...   -vhodný písek na pískování?   -tloušťka rozprostřeného písku?  ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika