Příspěvky uživatele - 224.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč druhým rokem nevykvetly tulipány?, 22.5.2011
Loni jsem zasadila nové cibule. Vykvetly, odkvetly. Letos na stejném místě vylezl jen jeden list z každé cibule a tím to skončilo. Při začátku rašení jsem hnojila Cereritem. Jiné tulipány mám na stejném místě už roky a pokaždé jsou nádherné. Čím to... celý příspěvek >
Co to může být?, 11.10.2010
Úžasné. Děkuji za objasnění. Budu si Magnólií více všímat. Jak vidno, jsou to prekérní, ale krásné rostliny.
Co to může být?, 8.10.2010 Obsahuje fotku
Je to nějaká anomálie nebo je to normální? :-) A co to je?
Jahody - následná plodina, 14.7.2010
Děkuji. Asi zvolím ty brambory.
Jahody - následná plodina, 13.7.2010
Co za plodinu je podle Vás nejlepší dát na záhon po jahodách, aby dobře zregeneroval a po roce regenerace se dal zase použít na jahody?
Primule - jak udržet barvu, 20.4.2010
Není. Loni jsem si vysadila tří primule výrazných barev a označila. Letos jsou všechny tři bílé. Zatím se nerozsemenily.Napadlo mě, jestli ty barvy nejsou způsobeny cíleným zvyšováním některých prvků v hnojivu. Třeba více fosforu dělá oranžovou, více... celý příspěvek >
Primule - jak udržet barvu, 19.4.2010
Nemám problém s uchováním primule, kterou zakoupím třeba v lednu nebo v únoru. Po odkvětu a zatažení do kořene (rostlina neuschla, jen se ukládá k spánku) udržuju květináč mírně vlhký a jakmile to jde, sázím kořen do záhonu, kde rostlina pokračuje v... celý příspěvek >
Zahradní drtič - prosba o radu, 11.2.2010
Zbydou z ní tzv. štěpky, tj. kousky asi tak 2 cm dlouhé a 1 - 0,5 cm silné. Flymo má válec s ostrými výstupky. Nevím, do jaké kategorie patří, ale při práci není hlučný a dělá něco jako "Ňam ňam ňam..." :-) Prosypávám tím nasekanou trávu a do dvou... celý příspěvek >
Zahradní drtič - prosba o radu, 11.2.2010
Jsem moc spokojená s drtičem Flymo. Vezme mi cokoliv o průměru max. 4 cm. Naopak velmi tenké větvičky spíš jen požvýká (skalník apod). Thuje budou OK. Eva
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika