Příspěvky uživatele - 153.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel u vzrostlých natí brambor, 13.8.2011
Omyl. Před sázením byl plevel ošetřen Dominátorem. Po vyhynutí jsem sázel. Před okopáním jsem použil ohnutá záda a brambory vypadaly krásně. Asi před deseti dny mi nezbývalo než použít stejný prostředek (tredy ta ohnutá záda), protože plevel začal... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 3.8.2007
Někde jsem četl, že funguje slušně SAVO nalité do děr.blzj
Jak zlikvidovat plevel v trávníku?, 15.7.2007
Použil jsem RoundUp na bodláky v trávníku. Lístečky jsem potíral molitanem skřípnutým v kolíku na prádlo - velice opatrně. Bodláky zmizely a s nimi i tráva kolem. Zůstal holý kousek velikosti dlaně.a 
Jak vyhubit mravence?, 3.7.2007
Rada z doslechu: Do medu nasypat borax, dobře rozmíchat, na libovolném podkladu rozetřít a položit k mraveništi.
Palivo, 30.6.2007
Už je to dost dlouho, kdy jsem v nějakém kutilském časopise přečetl zajimavou větu o českém člověku-kutilovi (není samozřejmě doslovná): Jakmile český člověk-kutil něco koupí, přečte si návod a začne špekulovat jak to vylepšit. Ať je to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika