Příspěvky uživatele - 200.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zklamání - Algo Protect, 16.7.2012
Zdravím, jako většina majitelů jezírek bojuji s vláknitou řasou. Vsadil jsem na Algo Protect od Oase a výsledek mě tntokrát bohužel dost zklamal :( Postupoval jsem podle návodu, řasu nejdříve v co největší míře ručně vybral, vypnul UV lampu a... celý příspěvek >
Úbytek vody v jezírku - co je "normální"?, 19.3.2012
Zdravím, mám pocit že mi z jezírka ubývá voda rychleji než by měla. Chci se proto zeptat, jaké je "normální" ubývání (odpařování apod.) vody z jezírka, které nemá žádný přítok? Mám jezírko cca 11 x 8 m, objemově asi tak 100 m3. Voda... celý příspěvek >
Pijavice - jak likvidovat?, 16.5.2011
Díky za odpověď, na tu hltanovku ukazuje i to, že jsem jí viděl občas takovým elegantním vlnivým pohybem plavat... V liteartuře jsem si taky ověřil, že na člověka nejdou, takže jsem už klidný. Manželce o ní říkat nebudu, sama si nevšimen, neumí se do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika