Příspěvky uživatele - 232.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lékořice, 19.3.2011
Máte nějakou radu jak se o rostlinu postarat, aby nezmrznula?
Réva do 620 mnm. u Jihlavy, Vysočina, 18.3.2011
A kolik by mohlo být u jižní zdi venku?
Jak velký skleník, 18.3.2011
Já si osobně myslím že pod 5 metrů bude hrozů málo :-)
Jak velký skleník, 17.3.2011
Letos chceme také postavit skleník a jak jsem pochopil, menší než 8x3 metru nemá smysl. Zatím váháme mezi 10x3 a 8x3 s výškou stropu kolem 2,2 metru. Severní stěna bude cihelná pro akumulaci tepla a překlenutí nočních mrazíků na jaře a na podzim.
Plocha otvíravých oken ve skleníku, 17.3.2011
Existuje nějaký vzorec, kterým se dá spočítat potřebná velikost střešních oken na ploché střeše skleníku pro větrání? Dveře se otvírat nebudou, pouze střešní okna. Vnitřní rozměry skleníku 8x3x2,2 a druhá varianta 10x3x2,2. Díky. Z.
Ovocnářská školka poblíž Jihlavy?, 16.3.2011
Vysoké Studnice bohužel zrušili již dávno. Raději bych nakupoval přímo ve školce, než v obchodě kde nevíte co Vám prodají.
Ořešáky versus smrčkový plot a jabloně, 16.3.2011
Zdravím Vás. Živý plot odcloní a trochu odhluční novou výstavbu za veřejnou komunikací a zajistí soukromí okolo domu a na zahradě. Také nebude vidět do oken domku. Máme rádi soukromí, proto taková "výška".Stromky budu po zhruba deseti letech... celý příspěvek >
Ořešáky versus smrčkový plot a jabloně, 16.3.2011
Co si myslíte o následujícím řešení, má to smysl realizovat, nebo to uspořádat jinak? Na severu bude živý plot smrčkový, tloušťka 2,5 metru.  Směrem na jih mezera 3 metry, řada ořešáků po lince východ západ ve vzdálenosti 5m od sebe. Opět... celý příspěvek >
Ovocnářská školka poblíž Jihlavy?, 15.3.2011
Poraďte prosím nějakou ovocnářskou školku poblíž Jihlavy. Potřebuji koupit pár rybízů, angrešt, maliny a ostružiny. Díky. Z.
Réva do 620 mnm. u Jihlavy, Vysočina, 10.3.2011
Díky za rady. Dá se zhruba odhadnout kolik kilogramů hroznů by se dalo vypěstovat u 8 metrové zdi ve skleníku?
Réva do 620 mnm. u Jihlavy, Vysočina, 9.3.2011
Špatně jsem se vyjádřil. Réva by rostla u severní zdi skleníku z vnitřní strany.  Pro ní by to byla strana jižní, osluněná. :-)
Réva do 620 mnm. u Jihlavy, Vysočina, 8.3.2011
Zdravím. Bydlíme 620mnm na vysočině u Jihlavy a chtěli bychom si vypěstovat trochu hroznů pro konzumaci a případně na mošt. Ne na víno. Dá se v této nadmořské výšce vypěstovat dobré sladké víno? Pecičky nevadí. Jsou dvě možnosti. Jižní zeď cihelné... celý příspěvek >
Nůžky na stříhání větví jabloní a hrušní nad 2cm, 6.3.2011
Lípu na zahradě bohužel nemáme. Dvouručkami se ze žebříku špatně stříhá. Chtělo by to do jedné ruky s přepákováním, ale tam by byl asi problém se zdvihem. Budu to muset prořezat a pravidelně stříhat, aby větvičky nezesílily.
Nůžky na stříhání větví jabloní a hrušní nad 2cm, 6.3.2011
Zdravím. Přečetl jsem diskuze o nůžkách, ale pořád mi není jasné jaké zvolit pro stříhání větviček nad 2 cm. Bahco, které všichni chválí zvládají pouze do 2cm. Já bych potřeboval něco kolem 3 - 3,5 centimetru. Díky. S pozdravem Z.
Poraďte zádový křovinořez na sekání zahrady - sadu, 11.6.2010
Zdravím. Potřebuji sekat jednou v ideálním případě jedenkráte za měsíc, sad cca 3000 m2 a kus zahrádky, kde je to samá zídka a plno rybízů. Donedávna jsem měl oleomaka master asi za 20 tisíc a poté jsem zkoušel lehčí stroj s 1 kW motorem. Master... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika