Příspěvky uživatele - 4.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruj vlasatá, 16.7.2012
Třeba jí něco chybí, nebo jí nevyhovuje poloha... Já se o tu svoji starám jen když ji jdu ořezat. Momentálně začíná kvést zatím jen na dvou místech, ale jinak je docela impozantní, na to jak jí dávám do těla. Ať se daří.
Vydláždění jezírka, 25.11.2011
Nebylo to mazlavé mýdlo?  Pomocí mazláku se dělá vodotěsný beton, tak proč by nebyl nerozpustný? Takhle to ale vyzkoušené nemám.
Vysoký jehličnan na zahradu, 7.9.2011
Co takhle Picea abies 'Rotenhaus'.
Co to je?, 25.7.2011
Kdysi jsem si tuto vrbu namnožil z jednoho řízku. Jde to velmi snadno. Bohužel byla velmi vzrůstná a i když jsem ji dost ořezával, začla být nezvládnutelná, až jsem se jí musel zbavit. Kromě její velikosti mě vadily i odumírající pruhy borky a ty... celý příspěvek >
Úhyn ryb v jezírku, 22.7.2011
Tak co jste zjistil? Vyhladovělé ryby, teplá voda bez kyslíku, plná jedů, nebo s vražedným PH? Co takhle nepřející soused, nebo tchýně? Ta filtrace-neuvolňuje do vody nějaké chemikálie? Ještě mě napadá, abyste se nenápadně poptal na zkušenosti... celý příspěvek >
FIltrační medium: Plastové špony, 14.7.2011
Bohužel se mýlíte úplně ve všem. To zelené není kýbl, ale dvoustovák sud, nejsou to nákresy, ale fotografie a vodu vháním z boku dospodu toho sudu padesátkou novodurem, což je dobře vidět na předposlední fotce. Nicméně, vůbec to nefunguje. Letos se... celý příspěvek >
Úhyn ryb v jezírku, 7.7.2011
Zdravím Vás. Toto pořadí umírání ryb je obvyklé. Koikapři a jeseteři to vždy odskáčou jako první, když je v nepořádku něco s vodou. Pokud jde o nemoci, jeseteři jsou velmi odolní. Zřejmě ho ale sesvačila ta kočka, takže vlasně nevíme, co se děje.... celý příspěvek >
Jeseteři, 7.7.2011
Jeseter malý je bezkonfliktní ryba, kterou lze chovat s jakýmikoli jezírkovými rybami. Potřebuje ale víc prostoru, než karásek a závojnatka. Široké ploché dno je výhodou, dlouhé řasy zničte. Pozor na kočky, chutná jim.
Modrá hortenzie, 18.6.2011 Obsahuje fotku
Asi na tom něco bude. Ta naše je střídavě ve stínu, pak na slunci a zase ve stínu. Rozkvétá bíle, pak přechází přes růžovou do modré. Když jsme ji zasadiili, nedávali jsme jí žádnou speciální hlínu, ale ke kořenům jsem zahrabal velkou hrst... celý příspěvek >
Včely vylézající ze země, 27.5.2011 Obsahuje fotku
Včera jsem na fasádě objevil takovou miniaturní keramiku. Je to docela hezké. Nevíte někdo, jestli je to práce včeliček?
Přeslička, 27.5.2011
Netkaná textilie a mulčovací kůra není pro přesličku překážka. Buď tím proroste, nebo to podjede a vyroste o kus dál. Já jsem s ní bojoval roundupem, ale i natření neředěným přípravkem po nějaké době rozchodila a rostla vesele dál. Pak jsem zkusil... celý příspěvek >
Živočich žijící v půdě, 22.5.2011
Navrhuju to chytit, vyfotit to vedle nějakého měřítka z více stran a dát to sem. Já ti typuju na nějakom mnohonožku, ty ale nejsou tak velké, jak popisujete.
Včely vylézající ze země, 22.5.2011
Vážená paní Gábino a Věro, matky ohrožených dětí. I když mám svoji zahradu zamořenou kdečím a moje děti semtam přinesou kousanec, nebo žihadlo, nikdy jsme z toho nedělali vědu. Koupil jsem mastičku na štípance. Jak někdo chytrý kdysi řekl - "Co tě... celý příspěvek >
Jak vyhubit komáry v sudech na zalévání, 22.5.2011
Já mám na dešťovou vodu kubíkovou nádrž od nějaké kyseliny z místní Chemy. Dole mám kohoutek s kusem hadice na napouštění konví a nahoře je díra o průměru asi 15 cm. Do ní jsem dal kulatý košík určený původně pro vodní rostliny, který fungzje jako... celý příspěvek >
Červenolistý buk - rašení, 22.5.2011
A to Vám odumíral vršek? Já jsem ho musel nahoře zakrátit, aby už výš nešel, když je "pendula" a on to zdá se stejně ignoruje.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika