Příspěvky uživatele - 182.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křévinořez Husqvarna 555, 2.8.2012
Dobrý večer, mám také kanon na vrabce, konkrétně stihl FS 450 pátým rokem a neznám do lesa univerzálnější křovinořez. Také s ním přes léto vyžínám v lese buřeň kolem stromků v našem a obecním lese. Zhruba od června do září. Na podzim s ním vyřezávám... celý příspěvek >
Nářadí zn. Berlan, 19.7.2012
Dobrý večer. Také se s Váma podělím o jednu zkušenost s tímto nářadím. Přes internet jsem si koupil motorový 25 l postřikovač, nikoliv rosič. Nebudu opisovat poznatky hosta 177x174 ze 13.6. 2011,ale jsou na 90 % shodné.  Postřikovač jsem si pro... celý příspěvek >
Vodící miska ke křovinořezu, 10.6.2012
Dobré ráno. Vlastním křovinořez Husqvarna 335 RX a podobný problém jsem před pár roky také řešil. Koupil jsem si od Stihlu kovovou misku a mám dodnes pokoj. Cena 800 Kč je přehnaná. Miska stojí max. 150 Kč.Já jí koupil za 130 Kč před pěti lety a... celý příspěvek >
Tlakový postřikovač s pístovým nebo membránovým čerpadlem?, 13.4.2012
Pan prodejce má určitě bohaté zkušenosti s ručními postřikovači. Když bude čistá voda a co když nebude? Jednou jsem si musel nabrat vodu na dodělání postřiku z rybníka a vše bylo v pohodě. Vy na zahradě emulzní přípravky zřejmě používat nebudete, my... celý příspěvek >
Motoroviy rosic stihl sr 420, 13.4.2012
Jen ty nejlepší   Roman
Tlakový postřikovač s pístovým nebo membránovým čerpadlem?, 13.4.2012
Dobrý večer! Jsem rád, že jsem Vám mohl pomoci. Teleskopický mosazný dvoudílný nástavec na Solo jsem také používal. Myslím délka je kol 150cm. Před několika lety jsem nahradil nástavec motorovým Stihláckým rosičem, kde je komfort na místě. Kupoval... celý příspěvek >
Tlakový postřikovač s pístovým nebo membránovým čerpadlem?, 12.4.2012
Dobrý večer! Volil bych jedině membránový po zkušenostech téměř dvaceti roků v lesnictví. Nejvíce používáme postřikovače s membránovým čerpadlem fy. Solo, Cooper a Pegler. Snesou dlouhodobé zatížení a jsou téměř bezúdržbové.  Tyto druhy... celý příspěvek >
Pružinový jateční přístroj na králíky, 27.2.2012
Dobrý večer! Máte někdo s tímto přístrojem zkušenosti a vyplatí se jej pořídit? Díky Roman.
Husqvarna 555, 562 XP, 9.2.2012
S křovinořezem jsem byl spokojený, do té doby, než mě začaly praskat pomocné startovací pružiny v sezoně a nemohl jsem je nikde sehnat, proto jsem se také rozhodl zkusit jinou značku. Pružiny praskaly na několika strojích, co jsem se dozvěděl, když... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 9.2.2012
Dobrý den! Vzhledem k tomu, že jsem si u nich koupil zmiňovaný křovinořez a dvě profi pily, tak si myslím, že už mě pánové za tu dobu mohli poznat, jako jejich zákazníka. Penězi bych nemával, protože takový obnos u sebe obvykle nenosím. Ono se na... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 8.2.2012
 Podobný problém jsem měl se servisem v Husqvarně také. Před čtyřmi roky mě praskla pomocná startovací pružina smart start na křovinořezu. Bohužel v sezoně. Obvolal jsem několik prodejen Hsq. a pružina byla nesehnatelná. Nakonec mě ji... celý příspěvek >
Vyber postrekovaca, 17.1.2012
Zkuste konvový postřikovač od Sola 7,5l za cca 1000 Kč. Popř. se podívejte po značkových postřikovačích Cooper a Pegler, nebo Hardi. V podstatě je to stejné. Určitě bych nekupoval nic no name China, nebo něco z marketů. Jinak můj první postřikovač... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 14.12.2011
Přemýšlel jsem, že prodám novou H 359,se kterou jsem řezal 2 měsíce v prořezávkách v r. 2008,jinak je skoro nevyužitá. Chtěl jsem ke konci roku utopit peníze v nářadí a snížit si daně. Rozmýšlel jsem koupi nového modelu Husqvarny 562 XP. Přiznám se,... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti se servisem Mountfield?, 2.11.2011
V MF bych si nekoupil ani pilník v neděli na mé Husqvarny a Stihlky. To raději nepůjdu do lesa a počkám do pondělka, až mi otevřou ve značkových prodejnách.
Vysávání popela z krbu, 24.10.2011
Samozřejmě i o separátoru jsem přemýšlel. Jenomže, by jsme se v chodbičce, kde máme krbovky nehnuly. Dále mám strach, že si vysavač bude přisávat jemný popel do sebe a bude se dost ucpávat filtr ve vysavači a separátoru, pokud je jím vybaven. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika