Příspěvky uživatele - 170.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadávání a reznutí thůji po přihnojení, 7.10.2011
Děkuji moc za reakce. Novou zem jsem zatím ještě nepřidala, ale hned zítra to udělám, dnes celý den prší, tak to snad nebude vadit. Doufám, že to ty moje chudinky vydrží a na jaře budou prospívat. Díky moc za rady.
Opadávání a reznutí thůji po přihnojení, 5.10.2011
Tak jsem včera na Vaši radu odstranila hlínu se zbytkem hnojiva. Bylo to granulované hnojivo na thůje, bylo tam napsané 40 - 50g na m2, ale říkala jsem si, že jim to přece nemůže uškodit, když dám víc, nehledě na to že ta půda je opravdu prašnatá s... celý příspěvek >
Opadávání a reznutí thůji po přihnojení, 4.10.2011 Obsahuje fotku
Další foto k prosbě o radu.
Opadávání a reznutí thůji po přihnojení, 4.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jsem už zoufalá, na jaře se mi podařilo zasanit v naší kamenité půdě asi tak 80 thůjek. Dalo to opravdu práci vykopat dostatečně velkou díru na rašelinu aby thůjky měly to co potřebují. V září, je to asi tak týden jsem je... celý příspěvek >
Buksus, 25.7.2011
Myslím si, že buxus nepotřebuje žádnou zvláštní půdu, mám ho v kamenité půdě a roste a přibývá. Ale pozor! letos ho napadá nějaká bejlomorka musí se aplikovat postřik (zahrádkář mi dal Calypso). Záleží jak vám zežloutl. Pokud má hnědé flíčky na... celý příspěvek >
Plíseň? - buxus, 15.7.2011
Včera jsem byla v jednom zahradnictví a tam mi poradili. Na buxusu je Bejlomorka, je to něco nového není proti tomu ani žádná opatření. Dali mi něco na jabloně, přesně už nevím, je to nějaký postřik. No a thůjka nemá dost živin, takže přihnojovat víc... celý příspěvek >
Plíseň? - buxus, 14.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu zkušené zahradníky, nevím si rady. Thůjka začíná opadávat, viz foto. A jeden buxus mi už uhynul a vedlejší začíná hnědnout taky, viz foto. Buxusy i thůjku jsem sázela cca v březnu a krásně prospívaly, zhruba v... celý příspěvek >
Bylinka?, 20.5.2011
Ano opravdu je to oregano, sousedla mi to potvrdila, má ho na zahradě.
Bylinka?, 13.5.2011
Oregano vypadá trochu jinak. Čerstvé moc nevoní, mám ho letos poprvé, až budu mít fotku tak pošlu.
Bylinka?, 11.5.2011 Obsahuje fotku
To je náhoda, zrovna jsem chtěla vložit ten samý obrázek. Tato rostlinka se mi už druhým rokem objevila na zahradě. Voní jako bazalka, ale ještě trochu jinak. Známá si myslí, že je to druh Máty, protože bazalka nepřezimuje, ale máta ano.
Rozbor půdy, 29.9.2010
Tato diskuze mě zaujala, také začínáme budovat zahradu a zajímalo by mně, jakou půdu mají rády sasanky. Protože zahrada v neupravovaném stavu jich byla plná. Na další části byla jen tráva a mechy. Ještě bych dára poprosila o radu, co mohu nasadit do... celý příspěvek >
Jak vypadá thuje occidentalis zerav západní?, 28.5.2010
Koupila jsem si 3leté sazenice na inzerátu bylo napsané Thuja occidentalis zerav západní. Když hledám na internetu fotky, tento název nezná. Jsem zmatená - není název "Zerav" něco jiného než "Occidentalis" jsou to dva rody thůje?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika