Příspěvky uživatele - 100.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý stromeček, 12.9.2007
Jo a doroste až skoro do 2m ale v květináči asi ne já ho mám na zahradě a je to krásná letnička a říká se jí také skočec obecný.
Neznámý stromeček, 12.9.2007
pokud jste si rostlinu koupili v této velikosti tak asi nevíte jaké bylo semínko  ze kterého vyrostla pokud vypadalo jako klíště tak by to mohl být ricinus
destilační přístroj, 1.8.2007
Pane Lojzo, sdědil jsem po dědovi skleněný destilační přístroj se kterým si nevím rady. Děda pálil potajmu, večer a jen pro svou potřebu, kdy povětšinou potřeboval víceprocentní ethanol k výrobě tinktur z léčivých rostlin. Já jsem na tom nyní... celý příspěvek >
Vánoční hvězda, 29.7.2007
Vánoční hvězdu jsem přesadila, v dubnu ořezala, ale teď nevím, co jí chybí. Myslela jsem, že jsem ji málo zalévala, ale ona se i při vydatné zálivce chová stejně, možná i hůř. Listy jí odspodu žloutnou. Nejsou suché, ale opadávají. Má moc vody? Nebo... celý příspěvek >
Portulák (šrucha), 12.4.2007
Zjišťoval jsem nedávno druh rostliny, kterou pěstoval otec jako léčivku. Je to Talinum paniculatum. K tomu jsem ještě dostal zprávu, že česky se jedná o portulák vzpřímený. Máteli pořád ještě po letech zájem, kontaktujte mne na vahav@seznam.cz.
čarověníky, 2.4.2006
Dobrý den, prosím o informace o roubování čarověníků (v jakém období, na jakou podnož, jaké dodržovat zásady,  apod....) Děkuji za informace. vrlovajaroslava@seznam.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika