Příspěvky uživatele - 30.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odkôstkovač ovocia, 9.7.2011
Já si myslím, že princip toho stroje je stejný jako u ručních stolních odšťavňovačů - uvnitř je šnek kuželovitého průmětu s proměnným stoupáním závitů, který propasíruje měkkou hmotu skrz síto.
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 2.7.2011
Podle některých vědců nadchází malá doba ledová...
A až Z o uzení, 2.7.2011
Tak to bohužel nemůžu sloužit, já jsem ten sýr dělal naposledy někdy před více než rokem a už si to přesně nepamatuju, takže jenom takové útržky : eidam postrouhat na tom struhadle, jak píšeš, raději 30% než 45% (zase, aby netekl). Teplota byla tak... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 1.7.2011
Aneb "kdo chce kam..." Je s podivem, kolik příspěvků obhajujících tento nebezpečný sajrajt se tu objevilo.
A až Z o uzení, 1.7.2011
Sýr jsem párkrát taky zkoušel a nebyl vůbec špatný (ovšem já upřednostňuji maso :) Dělal jsem to podle zde mnohokrát zmiňovaného receptu - Eidam nahrubo nastrouhat, pak tam dám kousky šunky, ořechy apod. a to celé přijde do silonky, kterou pro... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 1.7.2011
Mívají to normálně v papírnictví, jinak firma, která emělé obaly vyrábí se jmenuje Cutisine, zkuste zagooglit.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 30.6.2011
To by mě taky zajímalo. Pěstujete ho někdo s úspěchem na břehu jezírka (potopení podle mých informací nesnese)? Je tu totiž názor (už nevím přesně, kdo to psal), že na zimu potřebuje naopak sucho, aby nehnil. Tak nevím. Před chvílí mi dorazil... celý příspěvek >
Voda pod bazénem, 30.6.2011
Pokud byl před postavením bazénu písek suchý a neprolili jste ho během napouštění, tak je asi jasné, že tam díra bude. S tím prosáknutím jsem moc nepochopil, jak to myslíte. Máte na mysli vzdušnou vlhkost? Ta přeci kondenzuje na chladnějších... celý příspěvek >
Vodní žížaly?, 29.6.2011
Existují nějaké ve vodě žijící žížaly? Dneska jsem totiž jednu živou našel v hloubce přes dva metry a jinak když na břehu odhrnu vnitřní geotextilii, tak tam obvykle taky nějakou najdu. Podle vzhledu je to klasická dešťovka, je tedy možné, že by se... celý příspěvek >
Lupa, 28.6.2011
Myslím si, že lupa by rostlinku leda tak popálila. Pokud jí chcete dopřát více světla, tak okolo ní udělejte jakousi zástěnu, která bude dopadající světlo odrážet zpět k rostlině. Pro maximální efekt musí být povrch natřen bílou matnou barvou,... celý příspěvek >
Hnojůvka z kopřiv, 28.6.2011
A mají tyto zóny větší nebo menší vliv než Jupiter se Saturnem v konjunkci? Nepomohlo by zalévání diamantovou vodou? :) Obyvkle se nedokazuje neexistence něčeho, ale bývá to naopak, čili vy dokažte, že geopatogenní zóny existují! Myslím, že by to... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 26.6.2011
Vy jste tajemnější než hrad v Karpatech ;) Měl bych jenom otázku: to se Vám opravdu stalo, že s rybí osádkou a bez skimmeru byla voda filtrem tak dokonale vyčištěná, že pomřely "hlady" užitečné bakterie a voda se pak následkem toho zkazila?
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 22.6.2011
Mám 10000l/hod (nom.) na 40 kubíkové jezírko a žádný Maelström to není. I Vodní fauna se naučila držet dál od čerpadla, aby ji to nevcuclo. Ryby tam nemám, takže v tomto ohledu poreferovat nemůžu. A i kdyby to čerpadlo bylo opravdu příliš výkonné,... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 22.6.2011
To jsem si také všiml, že si příliš nerozumíme. Nevím, kde míchám hrušky s jablky. Psal jste, že voda bude chladit dokud nezastavím, tak jsem vám odepsal, že v autě na chladiči bývá ventilátor, takže neuvařím ani po zastavení a v závorce jsem vám... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 22.6.2011
odpověď na příspěvek od host - xxx.xxx.6.233 (?), 21.6.2011 22:35 - když už jste si domyslel, že mluvím o chladiči v autě (nejsem si vědom, že by tam lidé běžně zvyšovali průtok, já hovořil o chladiči v PC), tak on mívá na sobě ještě ventilátor,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika