Příspěvky uživatele - 217.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelena terasa "samodomo", 14.6.2011
Mame na obyvackou velku terasu a klasika dlazdice nikdy viac. Odislo to za par zim. Ideme dat pvc a na to dreveny rost. Kedze drevo na terasu je drahe a netreba nam tak velku pochodznu plochu chceme si to zlacniet zelenou terasou popri tom.... celý příspěvek >
Borůvka - zhnědnutí části listu, 13.6.2011
Takéto odumiernanie listov nastáva vačšinou ked sú rastliny vystavené obdobiam nedostatku vlahy. Neviem samozrejme na isto či to je aj Váš prípad,  na mojich čučoriedkach som podobný jav ešte nezaznamenal, ale skúste výdatnejšie zalievať a... celý příspěvek >
Ma zmysel kupovať weber? Existuju lacnejšie, 15.5.2011
plynovy ok. Ja som mal na mysly skutocne najjednoduhsi typ. Lavor s poklopom v nom mriezka na nozickach s koleckami. Hore dole nastavitelny otvor na vzduch. Takyto weber je nasobne drahsi ako noname takmer identicke napodobeniny. Co ma weber lepsie.... celý příspěvek >
Komplexne hnojivo bez fosforu, 3.5.2011
Su take hnojiva. Hlavne pre akvaristov, ale za nekrestansky drahe peniaze. Na akvarko je to financne este ok. Objavil som nejaky wuxal, co by mal splnat takuto poziadavku, ale nespominam si uz aky to bol. 
Zničí dnešní počasí úrodu?, 3.5.2011
Cez igelitku som spravil dieru, prevliekol cez kol a urobil rajcinam minisklenik. Okraje idelitky prichytil teplou pred tyzdnom posekanou travou travou.
Černy jeřab (Aronie), 2.4.2011
Ja som robil ovocny sirup letnych jablk a aronie, nemalo to chybu  Mal krasnu farbu a po aronii taku trochu trpkejsiu chut, ale inac vyborny.
Co Vaše réva? (rok 2011), 27.3.2011
Dobrý deň pán Miek! Myslel so na Vás, keď som včera v záhradníctve v Limbachu pozeral, ako prostokorenné sadenice so skrátenými koreňmi zasypávajú v malinkých kontajnerkoch zmesou kôry, piesku a kokosových vlákien. Premýšľal som prečo? Preto, aby sa... celý příspěvek >
Ako rezat, 1.3.2011
Dakujem za radu a dá sa už teraz strihať, v noci tak -6.???
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 27.2.2011
Cervenych je vela... Skocte do predajni kamenu a poradte sa na mieste. Vela druhov kamenov maju v roznych farebnych odtienoch.
Zahradní nůžky PowerStep™ od Fiskars, 22.1.2011
zena mi kupila noznice zn. edward... hned som si spomenul aj na ten film. Mate niekto skusenost?
Nejedovatý stále zelený živý plot, 8.1.2011
Vsetkeho vela skodi, a asi aj mahonie... ale nenasiel som zmienku o jedovatosti. Naopak na wiki pisu nieco ine:\ The small purplish-black fruits, which are quite tart and contain large seeds, are included in smaller quantities in the traditional... celý příspěvek >
Nejedovatý stále zelený živý plot, 6.1.2011
... a co mahonia... List, vzdyzelena, neopadava, dokonca vraj lieciva. Listy maju trne. Deti by do nej neskakali (iba raz) a konovi by hadam nechutila. Ale schvalne by som to s tym konom najprv skusil....je to nenarocny ker, len nemam skusenost so... celý příspěvek >
Kysané zelí, 24.12.2010
ako spolahlivo spoznat rozdiel medzi letnou a zimnou kapustou, ked ju kupujeme? Stretol som sa s nazorom, ze sikovni predavajuci obcas predaju letnu co im zostala zo starych zasob.
Pestrost kočičí stravy, 7.11.2010
Ali, myslite si ze lacne krmiva predavane v hypermarketoch su nevhodne? Spominam si na problem nasej macky po velkej konzerve z Teca. Ale mohloi to byt aj tak, ze zozrala nieco vonku. Inak miluje granule z lidla...
Rust podnoží gisele 5 na trešních, 23.10.2010
Prosím informaciu trešeň KORDIA na podnoži gisela 5. Aký velký strom to bude.Píše sa, že je to slaborastúca podnož. CHcem ho vysadiť a neviem aký bude zhruba priemer koruny. Dakujem za info.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika