Příspěvky uživatele - 105.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 9.12.2007
Tak popel musí být z tvrdého dřeva a slouží k ůpravě PH a ještě absorbuje pachy. Ale já se přilkáním spíš k vápnu. Nejlíp nic, ale když už nám nějak nevyšel kvas tak co jiného, že? Přece to nevyleji.
destilační přístroj, 3.12.2007
Teda lidi... nerozumím vaším metodám ohledně těsnění??? Žijeme v 21. století a lepíme to jak za Rakouska-Uherska. Existije tolik druhů různých typů a tvarů těsnění, že je až s podivem cpát tam mouku a popel. Mě osobně by se určitě chtělo mazat... celý příspěvek >
kotel ze sudu, 15.11.2007
Pokud máte jednoplášť je míchání nutné, teda pokud nechcete nic připálit a nebo destilovat jen šťávu, v tom případě nepotřebujete míchdlo. Už jsem viděl na dně kotle něco jako napařovátko na knedlíky, kdy řídké proteče a husté se drží na sítku, ale v... celý příspěvek >
destilační přístroj, 10.11.2007
Ahoj. Jesti koupíš jednoplášť, potřebuješ míchadlo, jestli dvouplášť míchadlo nepotřebuješ. Vyloženě záleží na tobě co se ti líbí více. A hlavně na penězích.
destilační přístroj, 4.11.2007
Dobrý den. Máte pravdu, některé názory opravdu stojí zato . Sám právě vyrábím kotel, sice jsem to s velikostí kapku přehnal, ale aspoň to půjde rychleji  . Jen jsem se chtěl zeptat - když nepoužíváte míchadlo, jak zabráníte připalování... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 20.9.2007
Dobrý den. Prosil bych konkrétní radu. Chci si vyrobit 120L kotel a k tomu kolonu a mě by zajímalo jestli je lepší vyrobit kolonu patrovou a teď jaký průměr a jak vysoké jedno patro? těch pater si myslím bude stačit 5. A nebo kolonu... celý příspěvek >
destilační přístroj, 17.8.2007
Dobrý den. Potřeboval bych poradit jak velký mám mít deflegmátor pro 70 L kotel? Tedy výšku a šířku aby měl potřebný výkon. Jako materiál, vidím finančně nejvhodnější nerez trubku. Děkuji David.
destilační přístroj, 12.8.2007
Na hrušky je ještě brzo. Mě se nejvíc osvěčily máslovky. A je dobré je sbírat až už jsou úplně měkké.
destilační přístroj, 30.7.2007
Dobrý den. Měl bych dotaz, jak velkou kolonu bych potřeboval pro 50 lit. kotel? Děkuji za odpověď
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika