Příspěvky uživatele - 251.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění přebytečných střapců?, 19.6.2012
Paľo, držím Vám palce! Tady zatím nebouřilo, kroupy ale taky nepotřebuji, protože mám bohatě nasazeny mladé plody na stromech Asiminy triloby. Ty střapce Juře jsou nádherné. To Solaris ani Somerset seedles nemá. Malinkou redkuci provedu,... celý příspěvek >
Odstranění přebytečných střapců?, 15.6.2012
Prosím o radu zkušenější znalce. Mám třetím rokem několik rostlin révy. Odrůda Somerset seedless (1 hlava) a Solaris (20 hlav). Mám obavu, že mnohé mají nasazeno příliš mnoho květenství s ohledem na jejich stav a stáří. Kolik a kdy mám odstranit?... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 25.5.2012
Jenze plosne zakryti okolo rostliny by mohlo znamenat take to, ze se teplo nedostane do pudy. Tady bych byl v nasich chladnejsich oblastech opatrny.
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 24.5.2012
Letosni mraz jsem bohuzel nyvychytal, diky pracovnimu vytizeni jsem nestihl nic zakryt, nastesti mam zahradu v zavetri a tak t_min byla cca 1,5 °C globalne a jen je videt proudy mrazovych jazyku jak opalily revu nebo asiminy. Skody cca 30 %. Ale... celý příspěvek >
Einset Seedless 1rok rada?, 12.9.2011
Tak to by chtelo napsat kde a jak je mas zasazeny a co s nimi mas v planu? Na pergolu? Jsou u zdi nebo v prostoru? Jak velke je ocekavas a co od nich ocekavas? Jak jsou daleko od sebe a vubec, fotka by taky pomohla :-) S temito informacemi ti tady... celý příspěvek >
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 11.9.2011
Ruzne stare hrnky na vyhozeni jako kryt zabetonovanych trubek proti zatekani destove vody :-)
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Solaris (20 ks), Somerset seedless (1 ks), Vostorg (1 ks) a Baco Noir (1 ks, stari cca 50 let), Opava, 260 mnm, chráněno od severu lesnatym svahem, 300 metru tece reka.: Solaris: mikrovinice se 20 hlavama. Koupeno v nemeckem zahradnictvi loni,... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 1.5.2011
Paľo, a jake jste mel nejnizsi teploty?
Somerset Seedless, 1.5.2011
Ja jeste davam sanci odrude Solaris, ze ktere se pokousim udelat mikroskopickou vinici (25 hlav). Chystam se i k ni tady zalozit samotne tema. Ta vsak ocividne tak odolna jako sommerset neni. Letos mi namrzla - ale to muze byt zpusobeno i tom, ze... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 24.4.2011
Tak jsem se po 5 letech registroval. Vyse psany prispevek je muj. MartinCZ.
Somerset Seedless, 24.4.2011 Obsahuje fotku
Jedna z odrůd, které nově pěstuji. Když jsem ji sháněl, byl problém o ní najít nějaké kloudné informace. A podle mne si vlákno zaslouží. Já mám rostlinku od Bred_ika a vlastně všechny potřebné informace taky. Rád bych porovnal její růst především v... celý příspěvek >
Mimosa pudica - Citlivka stydlivá, 6.5.2009
Mimosa pudica je jedna z nekolika rostlin, ktera disponuje tzv. seismonastickymi pohyby. Ale pozor, neplette si je s podobne vypadajicimi acaciemi! Orangerie v Raduni je jeden velky paskvil, takze kdyz chcete mimosu (M. pudica, M. nuttalii, M. lutea)... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika