Příspěvky uživatele - 199.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bažant na zahradě, 26.4.2011
Plevy sovisely asi se zkrmováním zadiny, což je odpad z výmlatu obilí. Bažanti jsou mými nechtěnými, přesto trpěnými společníky na zahradě. Loni mně vyklovali cibulky tulipánů, letos v předjaří sklidili cibule lilií. Zbyl po nich dvojřádek hlubokých... celý příspěvek >
Jak odpeckovat 100 kg třešní?, 25.4.2011
Navléknu chirurgické rukavice a třešně nebo višně mačkám v ruce vsumuté na ochranu proti rozstřiku do 4 litrové láhve. Pecky nevyndavám. Hmotu nechám 3 dny nakvasit, poté vystoupí nahoru měl a dole je oddělená šťáva, kterou přes síto sleju. Během... celý příspěvek >
Mravenci vykusujou květy, 24.4.2011
Mám vykousané pestíky z květů višní. Vykousali je velcí rezaví mravenci. Broskve jsem zatím neprohlížel ale višňový květ je pro ně úzký a zřejmě si dělají přístup na sladkou šťávu uvnitř květu. Nejdříve jsem si říkal, že by náhradní opylovači za... celý příspěvek >
Jak zničit chrousta, 23.4.2011
Byl jsem poslední 3dny na zahradě v Brandýse n/L. Objevilo se značné množství chroustů. Večer probíhalo "rojení" nad korunami stromů, hlavně třešní. Připomnělo mně to padesátá léta minulého století. Očekávám pohromu v příštích letech z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika