Příspěvky uživatele - 187.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Geneticky modifikované trávy, 17.7.2011
jak velký máte pozemek? já bych vyhubil pouze dvouděložní plevele, a pak už jen sekal. pokud nechcete anglický trávník, vysévat něco nového mi příjde jako ztráta času.
Selektivní herbicid a děti a kočka?, 14.6.2011
toto je kvalitní náor
Vzdálenost u hlohyně, 25.4.2011
měl bych dotaz ohledně mojí hlohyně. na slunci je krásná ale uprostřed délky ji stíní barák. má cca 10-15 let ale v těch místech je stále dost řídká. co myslíte vykopat a přemístit vzrostlé cca 180 cm místo těch slabých a ty dát na místo zasluněné?... celý příspěvek >
Rady na můj trávník, 24.4.2011
doporučuji přečíst fórum, všechno tu už asi bylo několikrát řečeno.
Zakopání plastových nádrží na vodu, 20.4.2011
zdravím, jde mi právě o to sítko v okapovém svodu, zajímalo by mě jak na tom bude nádrž cca po roce dvou. nemáte obavy? ale koukám že máte nějaký profi systém na hadici, žádný homemade. jak je tam vyřešen přepad? zatím jste spokojen?
Zakopání plastových nádrží na vodu, 19.4.2011
dobrý den, jak máte vymyšlené čištění zabetonované nádrže? koukám že tam máte nějaký filtr, funguje to?
Skrvny na listech ptačího zobu, 18.4.2011
mam skvrny na hlohyni. doporučuje se zde baycor 25 ale nenapadáme dávkování? na růže se udává 6,5 l - 10g na jabloně 13l - 10g. má někdo zkušenosti?
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 24.1.2011
jako komponenty z jejich katalogu se podle vás dají použít na propojení více IBC kontejnerů?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika