Příspěvky uživatele - 235.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houbomilka česneková, 1.5.2011
Dobrý den, některé rostliny česneku mi napadla houbomilka česneková. Bohužel jsem podcenil postřik a provedl jsem ho pozdě. Chci se zeptat, jestli mám napadené rostliny zlikvidovat, aby od nich nebyly napadeny i zdravé a nebo jestli se to stát... celý příspěvek >
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 19.4.2011
Je a dle předpovědi i bude krásné počasí a přemýšlím, jestli ven už zasadit rajčata a papriky... Jak jste na tom vy? Máte už něco venku?
Sadíte už česnek?, 24.10.2010
Dobrý den, je už vhodná doba na výsadbu česneku? Chci se zeptat, jak dlouho se po namoření asi suší a jak dlouho nechat namořit v sulce? Díky
Sadba stroužků česneku, 23.10.2010
Dobrý den, právě dělím palice na stroužky k sadbě. Chci se zeptat, když se mi při dělení odloupne u stroužku obal úplně na dužinu, jestli můžu stroužek použít k sázení nebo jestli by mohl díky tomu, že není stroužek už obalený nastat nějaký problém?... celý příspěvek >
Můžu zasadit jahody po česneku?, 14.10.2010
Dobrý den, chtěl bych letos zasadit česnek a na rok jak půjde ven, tak bych po něm chtěl sadit jahody. Je to možné? Díky
Ořešáku sesychají listy, 15.9.2010
Dobrý den, řeším stejný problém. Myslíte si, že je to možné tím, že jsem loni nezapálil listí už na podzim, protože pořádně neproschlo, ale zapálil jsem ho až na jaře, když bylo suché? Mám ořešák papírak a letos byly i ořechy malé...
Jak sázet česnek, 4.9.2010
Po namoření česneku sušit na přímem slunci nebo ve stínu a jak asi dlouho? A můžu mořit již nyní, když budu sázet řílen/listopad? Děkuji
Můžu za přímého slunce provést postřik na rajčatech?, 14.7.2010
Dobrý den, potřebuji na rajčatech udělat postřik proti mšici, ale mám čas pouze přes den, kdy na rajčata praží přímé slunce. Můžu v tuhle dobu na slunci provést postřik rajčat? Díky
Sklizeň česneku, 12.7.2010
Chtěl bych se zeptat, jak mám zhurba dlouho česnek sušit? A jestli na slunci nebo ve stínu? Díky
Co sadit teď koncem června/začátek července?, 27.6.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co se dá sadit koncem června/začátkem července. Děkuji
Zalamování květenství česneku?, 22.6.2010
Olamujete česnek letos už nyní?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika