Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Volavka - chráněný škůdce, 20.2.2011
Co vzduchovka? No Vážně volavka je velký prblém byl jsem svědkem když přiletěla k malému rybníčku a neodletěla dokud v něm něco plavalo. možná jí nějak plašit vodou na pir čidlo třeba by jí to přestalo bavit, na kočky to prý funguje ty nesnáší vodu... celý příspěvek >
Jak Vám letos přežívají ryby, 8.2.2011
Jak Vám přežívají rybky?
Jezírko o šířce v průměru cca 3m, 3.2.2011
Opravdu moc zajímavé, ty kamery jsou super nápad, koukal jsem je super dívat se na ryby když je vodní hladina pokrytá ledem.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 3.2.2011
Za cenu kterou jsem uváděl níže mám 100%  EPDM folii se zárukou a cetifikátama.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 1.2.2011
Je mi líto ale co jsem koukal ekofoil není EPDM, ale jinak reakci nechápu
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 1.2.2011
jak máte jezírko hluboké za cenu 115kč/m2 mám epdm folii a myslím že by žádné falby nebyly.
Ogata Crystal Bio, 1.2.2011
Dobrý den pane Tichý Můžu se zeptat jaký máte druh filtru ve kterém máte ogatu umístěnou a jestli není problém s tím že ogata plave, jak jí držíte pod vodou.
Boj se spodní vodou, 30.1.2011
No to taky nevím, záleží jak hluboké máte jezírko, ale obávám se že bude třeba ho předělat i když kdybych znal podrobněji situaci asi bych dokázal navrhnout optimální řešení
Boj se spodní vodou, 30.1.2011
Jak máte velké jezírko, nedokáži si představit množství spodní vody, které by mi vyzvedlo folii i když nepíšete jak vysoko, řešení je odvést spodní vodu z pod jezírka drenáží.
Okylsicenie hlbsej vody, 30.1.2011
Ogata podle všeho co se o ní píše je vynikající materiál, jen je docela drahý, našel jsem stejný materiál za uplně jinou cenu, čekám na vzorky mají dorazit v příštím týdnu.
Okylsicenie hlbsej vody, 29.1.2011
Můžu se zeptat jakou řešíte filtraci?
Okylsicenie hlbsej vody, 29.1.2011
zdravím zkuste se podívat třeba na Venturiho trubici, i když také nechápu proč chcete probublávat vodu ve větší hloubce.
Výroba filtru, 18.1.2011
Nepochopil jsem tu část s temi jesetery
Jak Vám letos přežívají ryby, 17.1.2011
ale hlavně jsem chtěl zkusit jak je na tom čerpadlo a rozhýbat vodu no a při tom to nějak ta řasa vzdává :-)
Jak Vám letos přežívají ryby, 17.1.2011
mám kořenovku takže nevidím důvod proč by to mělo vadit
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika