Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
EPDM folie, 5.4.2011
Děkuji co se týká lepení mám poměrně jasno výrobce mi tvrdí že pokud bude spoj kvalitně slepen tak ho neroztrhnu ale roztrhne se folie a jelikož ta se roztrhnout nedá je spoj asi nezničitelný, spíše by mě zajímal ten poměr tlouštěk EPDM a normální... celý příspěvek >
Kořenový filtr na 15m3, 5.4.2011
co jsem studoval kořenové čistící systémy pochopil jsem že by měla mít kořenovka také jakésy přepady resp. přepážky podle mě k tomu aby se nečistoty usazovaly postupně podle komor. Myslím si pokud je jezírko zarybněné a hlavně koi kořenovka nebude... celý příspěvek >
Kořenový filtr na 15m3, 4.4.2011
Já Vám moc neporadím, ale z vlastní zkušenosti vím že kořenovka na údržbu nic moc osobně jí mám od loňska a letos jí ruším a udělám z ní druhé menší jezírko propojené potokem a doplním standartní mechanicko-biologickou filtraci. Určitě Vám ale jarda... celý příspěvek >
Vyčištění jezírka na jaře, 3.4.2011
Zdravím zatím bych jezírko nevypouštěl na vláknitou řasu jsem použil algea away a to týdnu bylo po řase. Jirka
EPDM folie, 1.4.2011
Chtěl bych se zetat jestli existuje nějaký poměr tloušťky EPDM folie a normální folie. Mám možnost koupit EPDM folii v tloušťce 0,7 mm za vynikající cenu a zajímalo by mě jestli se to dá nějak přrovnat ke klastické folii vzhledem k mnohem lepším... celý příspěvek >
Ryby a polystyren, 30.3.2011
Mám takový dotaz zateplují nám dům a do jezírka lítá množství polystyrenových kuliček a všiml jsem si že některé ryby ho sem tam sezobnou a navyplivnou máte někdo zkušenost zda jim to může uškodit. Díky Jirka
Jezírko bez filtrace, 27.3.2011
zdravím myslím si že bez ryb by to mohlo fungovat s nějakým zákalem zelené řasy v letních resp. slunečných teplých dnech, je to asi dle požadavku na čistotu vody, jen aby se z toho nestala zelená líheň pro komáry jezírko 2*3 metry je docela malé a... celý příspěvek >
Probuzení jezírka, 16.3.2011
Používám druhým rokem envipond a jsem spokojený.
Probuzení jezírka, 16.3.2011
Dával jsem tam bakterie od agrobio opava
Probuzení jezírka, 16.3.2011
Tak pokud by byly jen málo aktivní tak se asi nic neděje svojí práci budou dělat pomalu a až se voda oteplí ještě víc začnou makat naplno :-)
Probuzení jezírka, 16.3.2011
Mám teplotu vody 10 stupňů myslíte že bakterie uhynou.
Filtrace pro jezírko?, 15.3.2011
Také bych rád věděl jak předchozí přispěvovatel přišel na to že je voda dokonalý UV filtr, voda v žádném případě UV paprsky nezastaví a tudíž nezábrání degradaci folie UV zářením!!!
Filtrace pro jezírko?, 15.3.2011
Mám kořenovku a jelikož se mi přes zimu v jezírku rozbujela vláknitá řasa tak jen co rozmrzla hadice tak jsem zapnul čerpadlo a filtrace běží ani se mi nechtělo věřit jak řasa rychle mizí, dnes jsem dal bakterie tak doufám že není brzo ale myslím že... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 12.3.2011
No myslím že želvy ničí jiné populace už jen tím že ve volné přírodě jsou, jsou dost nenažrané a nemají přirozené nepřátele takže dle méhou názoru je to v podstatě to samé, jak zabráníte aby Vám neutekli do volné přírody.
Chov pstruhov, 11.3.2011
Když máte takovou averzi vůči nepůvodním drhům co říkáte na želvu nádherou volně v naší přírodě
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika