Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak udržet maliny bez plevele?, 16.3.2011
Minulý rok na jaře jsem dle rad permakulturního pěstování použila nebarvené papírové krabice, které jsem rozmístila kolem malin a zasypala posečenou trávou. Do podzimu z papírových krabic nic nezůstalo. Čeho jsem tím dosáhla: než maliny obrostly... celý příspěvek >
Papriky na rok 2011, 14.3.2011
Já jsem moc mile překvapená z tohoto blogu o pěstování... Sousedé okolo téměř všichni zrušili zahrádky. Já mám zahrádku a práci na ni moc ráda. Pěstovala jsem pouze zavedené druhy a do experimentů jsem se nepouštěla. Takže Vám všem moc děkuji za... celý příspěvek >
Pestovanie uhoriek pod paradajkami, 13.3.2011
Pod rajčaty běžně pěstuji salát, celer a těsně vedle stonku mívám nasazenou bazalku - bývá krásná, hustá, voňavá a měla by mít dle literatury i příznivý vliv na stav rajčat. Kousek před rajčaty mám ještě řádek s cibulkou, na husto nasázenou od... celý příspěvek >
Podlaha ve skleníku - hlína nebo dlažba, 24.2.2011
Také máme skleník s volnou zeminou, takže srovnávat nemohu. Ale jsem s tímto způsobem ("léta") pěstování spokojená. Připadá mi, že zavodnění rostlin je takto rovnoměrnější, svoboda kořenů větší... a připadá mi to přirozenější...(to je mojí... celý příspěvek >
Hnojení česneku, 6.8.2010
Tak sousedé přihnojují vše a mají také krásnou úrodu... Prateta česnek nikdy nepřihnojovala, zato po osázení jej zasypala jehličím. Česnek býval zdravý, bez plevele a pěkný. Tento postup jsme přejali také, dokonce jej sázíme mezi jahody a taktéž... celý příspěvek >
Pěstování lesních jahod na zahradě, 30.7.2010
Tak známá má zasazeny vedle skleníku vedle delší strany a plodí pěkně a bohatě.
Další diskuze:  11  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika