Příspěvky uživatele - 217.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor dvoukolový Balcar, 10.6.2011
Motor Briggs Stratton Intek OHV Pro 6,5 má mazání rozstřikem, ne tlakove!   Tlakem pouz tlačí olej přes olejovy filtr, ale mazáni je rozstřikem. Mám jej doma, zjisťoval jsem si tyto informace u dovozce BS.
D-test, 19.4.2011
Ja som sa napr. rozhodol, ze ak sa z vyrobkom od nejakeho vyrobcu popalim uz nikdy nebudem brat od tejto firmy vyrobok, Musi sa niekde zacat. A starym menom sa nedam ovplyvnit....ani novou reklamou
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 10.4.2011
necudujte sa, kompost obsahuje tolko dusika ako mastalny hnoj (preratane na susinu). Ale zmiesanim so zeminou by nemal byt tak velky problem.
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 9.4.2011
Existuje systemovy na kaderavost?
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 9.4.2011
Ja to takto kombinujem a ani zdaleka nemam kompost 4 rocny. Pisete ze je tam cast travy. Nestriekali ste travu proti burine? Alebo ste nehnojili travu?
Monilióza, 9.4.2011
Monilioza tiez znehodnocuje plody napadnutim rastliny v neskorsom obdobi. Hlavne ak pride prudke ochladenie s dazdom. Odporuca sa postrek pocas rastu plodov, ale samozrejme dodrzanim ochrannej doby.
Rez hrušky, 27.3.2011 Obsahuje fotku
Aj tu by som potreboval poradiť, nakresliť rez. Ďakujem
1. rez tejto čerešne, 27.3.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, prikladám aj foto čerešne, Môžete poradiť ako rezať? Je čas na to už? Podpník St julien.
Prisvetlenie priesad, 7.3.2011
myslim, ze ano. Ja som ich este podsypal perlitom, nech maju trosku svetla aj zdola. Nieco ako jarna opalovacka na snehu na jarnej lyzovacke...
Rez ovocných stromov, 1.3.2011
Zdravím, na jesen som vysadil nejaké jablone, hrušky,čerešnu, myslíte že už je čas na prvý jarný výchovný rez? Býva v noci tak -6.Ďakujem.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 27.2.2011
Nevadi, ze v noci mrzne?
Kam dát rybičky, 26.2.2011
...to o tom kompresore bola reakcia na zazitok p. Hrkala, ked kompresorom vzduchovanim vymrazil vodu v 20 l nadobe. Zial struktura vlakna je na otmto webe taka, ze ked reagujete na konkretny prispevok, tak vam to hodi niekde o par prispevkov nizsie.... celý příspěvek >
Vzlínání vody z jezírka přes okraj skrz rohož, 12.2.2011
netreba filozofovat. Co dokaze vzlinanie vody sa da odmerat. Skuste v malom. Napriklad vedro vody...
Sumeček, 23.1.2011
Skuste napisat presnejsie aky je to typ. POieskova filtracia moze byt fajn ak ma poriesene cistenie. Su bezne v zahranici u nas moc neficia. Maju spotrebu elektriny. Ak ju pustate len obcas, neplni funkciu biofiltracie.
Výsev rajčat, 2.1.2011
Mirek, Vy ste taky pionier co sa tyka odrod aj v datumoch, kedy s vysadbou zacinate. Budeme pozorne sledovat, ako sa Vam bude darit. Napiste mi prosim, kolko odrod a kusov sadenic chcete tento rok dopestovat a aku mate na to plochu? Je okrem rajcin... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika