Příspěvky uživatele - 16.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokcidioza, 29.5.2012
Kupte přípravek Klozanit, případně Sulfakombin. Je daleko účinější než samotný sulfadimidin. Dávkujte léčebnou dávku dle návodu. Z krmné dávky vyřaďte zelené krmení, chleba, po dobu léčby podávejte pouze kvalitní seno, teprve později zařaďte malý... celý příspěvek >
Proč keříčkové fazole málo plodí, 28.5.2012
Zajímalo by mě, jakou fazoli F1 vyséváte. V sortimentu keřových ani pnoucích fazolí jsem nenašla žádný hybrid. Máte snad na Slovensku nějakou specialitu? Prosím o její název. Děkuji Vlasta.
Můžu dát rok starého kohouta k 12-týdenním slepičkám?, 22.5.2012
Zhruba tak starý, jako kuřice, které začínají snášet, tj. něco kolem půl roku a více.
Soudečkové tyčkové rajče do skleníku - jakou odrůdu?, 21.5.2012
Pro specifické požadavky na chutě a tvary by jistě bylo vhodné zabrousit do zahraničí na zde již známé a zmiňované weby, kde výběr je ohromující a nesrovnatelný s produkcí našich firem. Nenároční pěstitelé si vyberou i z těch několika našich druhů,,... celý příspěvek >
Namrzlá rajčata, 21.5.2012
Takže výsledek pomrazového ošetření šlupkami z cibule žádný. Postřik jsem třikrát opakovala.  Co bylo poškozeno, zůstalo tak, jen už je to dnes více zaschlé a odumírá to. Co si mráz vzal, tak už nevrátil. Jak jsou na tom ostatní ošetřovatelé?... celý příspěvek >
Skvrnky na listech rajčat, 19.5.2012
V ovzduší je velké množství pylu, který se usazuje, a vlhkost z něj dělá jakoby sraženou pavučinu. Na rajčeti s drsným listem ulpívá. Uvidíte ho na stojaté hladině vody (sud pod okapem), kde je ho více po spláchnutí ze střechy.
Namrzlá rajčata, 18.5.2012
Také jsem přikrývala, dokonce dvojitě. Po čtyřech dnech jsem odkryla jednu vrstvu, aby se rajčátka trochu nadýchala čerstvého vzduchu. Včera jsem bohužel druhou vrstvu už nepřidala. Dnes to dopadlo tak, že v místě dotyku s textilií jsou listy... celý příspěvek >
Jak hluboko můžu sadit okurky?, 11.5.2012
Nesázet hlouběji, ale položit šikmo a přihrnout cca 5 cm. Při vlhkém povrchu velmi dobře zakoření i ze stonků.
Jak je to se zobáky u slepica a výška plotu?, 6.5.2012
Přestaňte si komplikovat život. Pokud slepice normálně přijímá potravu, nevymýšlejte žádná řešení. To, co má slepice pod jazykem je zcela fyziologický úkaz, jmenuje se to podjazyčná žláza. U slepice zpravidla nepůsobí žádné problémy. Představte si,... celý příspěvek >
Můžou se dávat krůtám brambory?, 4.5.2012
Není žádný důvod, proč nedávat krůtám brambory. Vařené a nastrouhané nebo rozmačkané promíchané se šrotem na sušší směs, k tomu nakrouhané kopřivy nebo ostatní zelená píce plus trocha minerálního doplńku, to je dobrá klasická krmná dávka.  Krůta... celý příspěvek >
Proč umírají malá kuřátka, 4.5.2012
Pro jednodenní kuřata cca 28 stupňů, pro 4 denní min. 25 stupňů. Nezaměňovat brojlery za kuřata vylíhlá a voděná kvočnou, ta si je zahřeje sama.
Rýma u slepice?, 18.4.2012
Slepici by asi bylo vhodné ukončit trápení, než ji léčit čajem proti nachlazení. POdle popsaných příznaků bude zřejmě na vině zánět ve voleti, který mohl vzniknout v důsledku kvasícího nevhodného krmiva, eventuelně cizího tělěsa, které způsobilo... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 16.4.2012
Fíkolistou si pěstuji na semeno již několik let. Je to obrovská plazivka, která obsadí i blízké keře a přeleze i přes metrovou struhu na druhou stranu. Na semeno vyberu některou velkou, z prvních založených, aby měla čas dostatečně vyzrát, za ní... celý příspěvek >
Pojmy, 15.4.2012
Pojem odrůdová chuť hroznů je asi typická chuť určité odrůdy. Další bych pak přeložila jako odrůda pro pěstování stolních (k přímé konzumaci) i moštových (ke zpracování) hroznů.
Kokcidioza - prosím radu, 1.4.2012
Je-li sleoice starší,má delší dobu průjem a nenese, tak to nejspíš vůbec nebude kokcidioza. Takovou slepici rychle vyřaďte z chovu, jelikož se dočkáte pouze dalšího šíření nákazy. U slepice např.leukoza, tuberkuloza,,pulorova nákaza a další, toto je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika