Příspěvky uživatele - 109.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace řas v malém jezírku, 22.7.2007
Nikde ani v Hornbachu jsem to nesehnala...
Rododendron, 1.5.2007
dobrý den mám rododendron který 2 roky kvetl ale je na přímém slunci od rána do večera a od lonského roku mu zežloutly listky které neopadávají (Zatím) a poupata zatím má také je to nějaká nemoc nebo je to tím že je na přímím slunci? vím že by měl... celý příspěvek >
Hortenzie, 1.5.2007
Dobrý den chtěla bych se zeptat růžová hortenzie mám jí 4 roky,starý větívky obrostou listem ale hned uschnou a ze spodu vyráží nový zelený listy ale ty nekvetou co stím? Předem děkuji za odpověď
Problém s Nashi - praskání plodů, 3.8.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dva cca. 7-mi leté stromy Nashi a občas zčerná některý konec větví, dál to nepokračuje. Mám jiný problém - v této době začínají praskat plody (velikost cca 2 cm) a velmi rychle hnijí. Do podzimu 95% plodů je zničeno. Nevíte co by... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika